Dach został odeskowany i pokryty papą. Potem czekaliśmy na wyceny od różnych firm wykonujących dachy oraz elektryków, hydraulików i tynkarzy. W międzyczasie zamontowano nam okna oraz drzwi do kotłowni oraz bramę garażową. Wszystko to zamówiliśmy z jednej firmy, co kosztowało nas 15230 zł wraz z montażem, co jest naprawdę dobrą ceną za:

  • białe okna i ogromne drzwi tarasowe z ciepłymi progami firmy Drutex Iglo 5 classic pakiet 3 szybowy,
  • antracytową bramę garażową Hormann z napędem,
  • metalowe drzwi do kotłowni z KMT 55 90P w kolorze antracytowym.

Drzwi wejściowe montował nam Wikęd. Wybraliśmy model 25C Premium Termo z ciepłym progiem. To również drzwi metalowe w kolorze atracytowym, za które zapłaciliśmy 3500 zł.

Wybraliśmy betonową dachówkę Creaton Goteborg Duratop PRO (Euronit Profil S) w kolorze antracytowym. Za pokrycie dachu, montaż dwóch okien dachowych rynien i kominów zapłaciliśmy niecałe 29 tys. zł. W poniedziałek kończą się prace związane z dachem.

Jeśli denerwowało Was przez ten czas sformułowanie „w kolorze antracytowym”, to zapewniam, że pojawi się jeszcze tylko raz, gdzieś w przyszłości, kiedy będziemy montować podbitkę :)

 

White
White
White
White

Komentarze

Dm
Napisany przez Beata
#1
Witam. Czy mogę prosić o opinię na temat zamontowanych okien i drzwi zewnętrznych? Też się zastanawiam nad Wiked Premium Termo. Jak się sprawowaly zimą? Z góry dziękuję i pozdrawiam Beata
20190827 123634
Napisany przez kasztelanka
#2
Ze wszystkiego jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?