Dziś (24.02.2019) była idealna pogoda, żeby sprawdzić jak wpada światło słoneczne do pomieszczeń. Nie jest źle - na koniec lutego o godzinie 16:00 w kuchni i salonie jest dość przytulnie. Najbardziej cieszy przeniesienie okna dachowego z garderoby na klatkę schodową, ze względu na to, że będzie na niej jasno, gdy zostaną wstawione wszystkie drzwi (najprawdopodobniej pełne). 

Teraz trwają prace nad instalacją elektryczną. Jeśli chodzi o sufity, zdecydowaliśmy się na podwieszane w całym domu, tak, żeby nie było problemu z ewentualnym dołożeniem lamp. 

W salonie poprowadzono doprowadzenie powietrza do kominka i przeniesiono wyczystkę.Tak - jeśli budujecie ten dom, przenieście od razu wyczystkę do kotłowni, to zdecydowanie lepsze miejsce, niż salon.

W kuchni umieszczono rury wentylacyjne, a z salonu wyprowadzono rury, które będą grawitacyjnie rozprowadzały ciepło po wszystkich sypialniach. 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?