Temat założony przez Bogdan,
12 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Bogdan
#1

Jestem w trakcie realizacji domu opartego na projekcie "Dom pod modrzewiem 2".Chętnie posłucham doświadczeń innych inwestorów realizujących dom wg tego projektu. Bogdan

Default avatar
Napisany przez zdziś
#2

Jestem przed podjęciem decyzji zakupienia projektu "pod modrzewiem 2".
Prosze prześlij swoje uwagi dotyczące projektu wynikłe w czasie realizacji budowy. Spostrzeżenia na temat ulepszenia tego projektu, a najchętniej przyjechałbym na twój plac budowy. Napisz z jakiego jesteś regionu Polski.

Default avatar
Napisany przez Bogdan
#3

Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję, ale już dawno zwątpiłem w zainteresowanie moim pytaniem. Dość ciekawe, że teraz ja mam być "doświadczonym", ale spróbuję. Dom wykonałem z pustaków ceramicznych Max. Strop z pustaków fert (tańszy byłby wylewany). Zrezygnowałem z drzwi balkonowych w drugim pokoju na parterze na rzecz okna. Wydaje się że jest stosunkowo mało miejsca w kuchni, ale spiżarki nie ma gdzie przenieść. Jak na razie jestem zadowolony z wyboru. Budowa jest w Rzeszowie.

Default avatar
Napisany przez Rafał Choroszyński
#4

PRzepraszam bardzo, że zakłócam spokój, ale zamierzam wybudować pod Lublinem dom wg projektu dom pod modrzewiem 2 i byłbym bardzo zainteresowany tym jakie Pan ma uwagi i jak się Panu powiodło z budową.
Ponieważ nie mamy do siebie daleko, i gdyby oczywiście nie miał Pan nic przeciwko temu to bardzo chętnie bym Pana odwiedził w Rzeszowie

Default avatar
Napisany przez Justyna
#5

Ja do Rafała.
Też jestem z okolic Lublina i zamierzam kupić ten projekt ale z podwójnym garażem.
Jak wypadła Twoja budowa tego domu. Czy można z Tobą na ten temat porozmawiać (spostrzeżenia, zmiany, zdjęcia). A może mogłabym dom zobaczyć?

Default avatar
Napisany przez dorota
#6

wczoraj zmówiliśmy projet "pod modrzewiem 2" w wersji z podwójnym garażem. Mam dwa pytania do osób które już zrealizowały ten projekt lub są w trakcie budowy 1) czy można zamknąć kuchnię drzwiami przesuwanymi? 2) czy przedłużenie dachu za garażem da przestrzeń na dodatkowe pomieszczenie ( rowery, narzędzia ogrodowe) ?

Default avatar
Napisany przez basia
#7

Dorota!Ja juz przygotowuje sie do instalacji co.tez mam podwójny garaż.Żeby zrobić drzwi przesuwane do zmnkiecia kuchni zrezygnuj z wiatrołapu inaczej sie nie zmiesci.ja zrobiam wiatrołap i teraz chyba go bedziemy likidować(dodatkowe koszty)drzwi zewnetrzne tez muszą byc otwierane na zewnatrz, bo jest za mało miejca jak jest wiatrołap.

Default avatar
Napisany przez andrzej i mira
#8

Budujemy dom "Pod modrzewiem 2" w Bydgoszczy z podwojnym garazem. Dokonaliśmy wiele zmian. Kuchnia jest przeniesiona do pokoju z wyjsiem do ogrodu ściana do salonu jest wyburzona czesciowo od kominka do drzwi balkonowych.Razem daje to dużą powierzchnię kuchnia ma teraz 15 metrów.Spizarnia jest razem z kotłownią.Nie mamy wiatrołapu.Schody są spocznikowe, wejście do pokoju nad garażem jest z półpiętra.U góru każdy pokój ma garderobę, trochę to pomniejszyło pokoje ale i tak są duże.Łazienka na piętrze powiększyła się o wejście do pokoju nad garażem (jest teraz na półpiętrze).

Default avatar
Napisany przez AndrzejK
#9

Widziałem "Dom Pod Modrzewiem" w Niemczu k. Bydgoszczy. Czy to Wasz? zastanawiałem się długo nad kupnem tego projektu, a w końcu wybrałem podobny - "Dom w Pierwiosnkach". Chętnie wymienię się namiarami na dobrych wykonawców. Proszę napiszcie na andrzejk@reset.bycgoszcz.pl
Pozdrawiam AndrzejK

Default avatar
Napisany przez Zuzanna
#10

Pytanie do pana Bogdana z Rzeszowa - jeśli jeszcze odwiedza forum. W przyszłym roku zamierzamy rozpocząć budowę domu Pod Modrzewiem 2 w Jaśle i bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyśmy mogli obejrzeć ten dom w rzeczywistości. Jeżeli, nie byłby to dla Pana duży problem to chętnie przyjechalibyśmy do Rzeszowa. Chętnie też posłuchamy wszystkich uwag dotyczących realizacji projektu i ewentualnych zmian.
Prosimy o ewentualny kontakt na adres zuzannazm@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję.

Default avatar
Napisany przez pawels
#11

Pytanie do p. Bogdana. Gdzie w Rzeszowie można zobaczyć pana dom.

Default avatar
Napisany przez Baska
#12

jestesmy w trakcie budowy domu pod modrzewiem II,
mieszkamy w Tarnowie,czy bylaby mozliwosc ogladniecia domu w rzeczywistosi,chodzi nam o widiczne belki,gdyby ktos byl uprzejmy i pozwolil zobaczyc swoj dom,
tombas2006@yahoo.co.uk

White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?