Promocje

2018 01 19 top art

Wyjątkowa okazja w ARCHON+

Promocje

Skorzystaj z naszej promocji i kup wymarzony Projekt Domu w STAREJ, NIŻSZEJ CENIE z RABATEM 250 zł. Promocja trwa do czwartku 1.02.2018 r. do godz. 8:00! Od dnia 1.02.2018 r. będą obowiązywać NOWE CENY projektów domów ARCHON+, dlatego już teraz zobacz pełną ofertę ponad 1400 Najlepszych Projektów Domów ARCHON+ i ZAMÓW TANIEJ ten wymarzony. Do każdego projektu domu otrzymasz GRATIS zestaw dodatków o wartości 1900 zł. Nie zwlekaj, tak niskich cen już nie będzie!

Czytaj więcej
2018 01 18 top dodatki

Extra dodatki o wartości 1900 zł do projektów domów

Promocje

Do każdego zamówionego projektu domu ARCHON+ dołączamy zestaw atrakcyjnych produktów: Poradnik Architektura Ogrodowa o wartości 1350 zł, bony rabatowe na kwotę 400 zł do wykorzystania w sklepach: archon.pl oraz archonhome.pl, Poradnik Inwestora, Poradnik Energooszczędny oraz praktyczną teczkę na dokumenty. Zapewniamy również bezpłatną dostawę projektu, gwarancję jego zwrotu do 30 dni oraz wymiany w ciągu 90 dni oraz fachową pomoc na każdym etapie budowy domu.

Czytaj więcej
Garaz 50 procent

Kup projekt domu z garażem wolnostojącym za pół ceny

Promocje

Biuro Projektów ARCHON+ posiada w swojej ofercie projekty garaży wolnostojących, wiat i budynków gospodarczych. Kupując projekt domu z oferty ARCHON+ w zestawie, za projekt garażu zapłacicie tylko 50% jego ceny. Decydując się na budowę garażu wolnostojącego zyskacie przestrzeń, która oprócz miejsca na jeden, dwa lub trzy samochody może pomieścić sprzęt sportowy i ogrodniczy, a także wszelkiego rodzaju sprzęty domowe i narzędzia. Natomiast w budynku gospodarczym można urządzić warsztat pracy. Zapoznaj się z pełną ofertą projektów garaży, wiat i budynków gospodarczych.

Czytaj więcej
Top artykul

ARCHON+ wspiera rodziny! Z Kartą Dużej Rodziny 5% rabatu.

Promocje

W myśl realizacji polityki prospołecznej i prorodzinnej Biuro Projektów ARCHON+ przystąpiło do rządowego programu wsparcia dużych rodzin i dołączyło do grona Partnerów Karty Dużej Rodziny (KDR), deklarując specjalny rabat w wysokości 5% na zakup gotowego projektu domu jednorodzinnego każdemu posiadaczowi KRD.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 250 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

89 491 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
2018 01 03 archonhome a
2018 01 03 archonhome b