Promocje

2017 05 18 top i r

Majowa Promocja w ARCHON+!

Promocje

Wszystkie PROJEKTY DOMÓW z RABATEM 200 zł. Skorzystaj z promocji, zamów projekt domu i odbierz gratis zestaw atrakcyjnych dodatków o wartości 1900 zł. Już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnym domu!
Promocja trwa do poniedziałku, 29 maja do godziny 8:00.

Czytaj więcej
2017 05 19 top dodatki r

ARCHON+ to więcej niż projekt domu

Promocje

Kupując wybrany projekt domu ARCHON+ otrzymasz za darmo: bony rabatowe na zakupy w sklepach: archon.pl oraz archonhome.pl, praktyczne poradniki przydatne podczas budowy domu, inne materiały niezbędne w trakcie prowadzenia inwestycji

Czytaj więcej
Top artykul

ARCHON+ wspiera rodziny! Z Kartą Dużej Rodziny 5% rabatu.

W myśl realizacji polityki prospołecznej i prorodzinnej Biuro Projektów ARCHON+ przystąpiło do rządowego programu wsparcia dużych rodzin i dołączyło do grona Partnerów Karty Dużej Rodziny (KDR), deklarując specjalny rabat w wysokości 5% na zakup gotowego projektu domu jednorodzinnego każdemu posiadaczowi KRD.

Czytaj więcej
Garaz 50 procent

Kup projekt domu z garażem wolnostojącym za pół ceny

Promocje

Biuro Projektów ARCHON+ posiada w swojej ofercie projekty garaży wolnostojących, wiat i budynków gospodarczych. Kupując projekt domu z oferty ARCHON+ w zestawie, za projekt garażu zapłacicie tylko 50% jego ceny. Decydując się na budowę garażu wolnostojącego zyskacie przestrzeń, która oprócz miejsca na jeden, dwa lub trzy samochody może pomieścić sprzęt sportowy i ogrodniczy, a także wszelkiego rodzaju sprzęty domowe i narzędzia. Natomiast w budynku gospodarczym można urządzić warsztat pracy. Zapoznaj się z pełną ofertą projektów garaży, wiat i budynków gospodarczych.

Czytaj więcej
Top zrealizuj marzenia

Zrealizuj marzenia o własnym domu

Promocje

Biuro Projektów ARCHON+ już od ponad 26 lat realizuje marzenia rodzin o własnym domu. Nasze funkcjonalne i wyróżniające się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi projekty domów spełniają indywidualne potrzeby i upodobania wielu Inwestorów. Gromadzimy wokół siebie osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również i takie, które poszukują wskazówek i cennych porad na kolejne etapy budowy domu.

Czytaj więcej