RABAT 400 zł na każdy Projekt Domu

RABAT 400 ZŁ NA KAŻDY PROJEKT DOMU

Promocje

LATO z RABATEM w ARCHON+! Skorzystaj z okazji i już dziś zamów wymarzony Projekt Domu z RABATEM 400 zł oraz aktualnym kosztorysem budowlanym na II kw. 2021 r. za 89 zł. Możesz zyskać co najmniej 550 zł. Przedłużamy promocję do piątku 30 lipca 2021 r., do godz. 8:00. Zamów Projekt Domu już dziś i rozpocznij budowę z wakacyjną energią.

Czytaj więcej
EXTRA DODATKI - zyskaj nawet 3080 zł

EXTRA DODATKI - ZYSKAJ NAWET 3080 ZŁ

Promocje

Kupując projekt domu ARCHON+ otrzymasz: Extra dodatki o wartości 1 500 zł (np. Poradnik Energooszczędny, Poradnik Architektura Ogrodowa, praktyczną teczkę na dokumenty) oraz zestaw BONÓW Rabatowych o wartości nawet 1 580 zł (Rabat 50% na kosztorys budowlany, Rabat 50% na projekt wiat i garaży czy Rabat 100 zł na gotowe projekty dodatkowych instalacji). Zapewniamy również bezpłatną dostawę projektu, gwarancję jego zwrotu do 30 dni, możliwość wymiany w ciągu 90 dni oraz fachową pomoc na każdym etapie budowy domu.

Czytaj więcej
Kup projekt domu z garażem wolnostojącym za pół ceny

KUP PROJEKT DOMU Z GARAŻEM WOLNOSTOJĄCYM ZA PÓŁ CENY

Promocje

Biuro Projektów ARCHON+ posiada w swojej ofercie projekty garaży wolnostojących, wiat i budynków gospodarczych. Kupując projekt domu z oferty ARCHON+ w zestawie, za projekt garażu zapłacicie tylko 50% jego ceny. Decydując się na budowę garażu wolnostojącego zyskacie przestrzeń, która oprócz miejsca na jeden, dwa lub trzy samochody może pomieścić sprzęt sportowy i ogrodniczy, a także wszelkiego rodzaju sprzęty domowe i narzędzia. Natomiast w budynku gospodarczym można urządzić warsztat pracy. Zapoznaj się z pełną ofertą projektów garaży, wiat i budynków gospodarczych.

Czytaj więcej
ARCHON+ wspiera rodziny!  Z Kartą Dużej Rodziny 5% rabatu.

ARCHON+ WSPIERA RODZINY! Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY 5% RABATU.

Promocje

W myśl realizacji polityki prospołecznej i prorodzinnej Biuro Projektów ARCHON+ przystąpiło do rządowego programu wsparcia dużych rodzin i dołączyło do grona Partnerów Karty Dużej Rodziny (KDR), deklarując specjalny rabat w wysokości 5% na zakup gotowego projektu domu jednorodzinnego każdemu posiadaczowi KRD.

Czytaj więcej

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?