Temat założony przez ,
2 zdjęcia, 7 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez
#1

Czy nikt obecnie nie realizuje tego projektu? Prosiłbum o opinie, jakieś ewentualnie zdięcia. Muszę przyznać, że jest to ciekawy domek ale brak mi w nim małego pokoju na parterze.

Default avatar
Napisany przez Marta
#2

W tym roku rozpoczełam budowę domu pod sosnami, również była bym zainteresowana doświadczeniem ludzi którzy zrealizowali ten projekt. Mile widzane zdjęcia. Pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez ola
#3

WITAM !
Budujemy Dom pod sosnami w okolicy Wrocławia, jesteśmy na etapie wykańcznia, wprowadziliśmy kilka zmian, połączyliśmy łazienki na poddaszu, trochę kosmetyki przy ściankach działowych, przeprojektowalismy strop, powiększylismy graż. Z przyjemnoscią podzielimy się wnioskami, a jesli ktoś ma ochotę zapraszam na budowę. Pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez Marta
#4

Witam, aktualnie jesteśmy na etapie dachu, mam nadzieję że zdążymy do zimy ? Bardzo była bym wdzięczna o kontakt z osobami, które chciały by się podzielić cennymi wskazówkami przy budowie domku pod sosnami.
Mój e-mil marta.ros.1980@interia.pl

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom pod sosnami obrazek 11771
Default avatar
Napisany przez Marta
#5

Front domu

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom pod sosnami obrazek 11772
Default avatar
Napisany przez Piotr
#6

Witam!Właśnie rozpocząłem budowę domu - wersja aneks 3 (lustrzane odbicie, garaż dwustanowiskowy).Wykonawca zaproponował mi parę zmian konstrukcyjnych, w mojej ocenie bardzo sensownych, jednak chciałbym je skonfrontować z rzeczywistością. Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś odpowie i przedstawi swoje sugestie - szczegóły przedstawię po ewentualnej odpowiedzi.Pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez Piotr
#7

WitamMój ostatni wpis jest jeszcze z przed rozpoczęcia prac budowlanych (wersja dom pod sosnami aneks 3 lustrzane odbicie z garażem dwustanowiskowym). Domek w obecnej chwili jest w trakcie "zamykania stanu surowego" - działają dekarze.Miałem pewne obawy przed wykonaniem więżby czy wybraliśmy dobry projekt, ale teraz nie mam wątpliwości, efekt z położoną dachówką już jest fajny, a po wykonaniu elewacji powinno być super.Do wnętrz proponuję zatrudnić fachowców, ponieważ oryginalny projekt jest mało funkcjonalny (w mojej ocenie) - ale to kwestia gustu :) Pozdrawiam.

White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?