Temat założony przez Piotr,
2 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Piotr
#1

Największa trudnością w czasie budowy "domu w jagodach 2 (PD)" okazała sie realizacja kominka pod schodami w pokoju dziennym.Mimo że przesunąłem komin w kierunku hallu, nadal brakuje tam miejsca na postawienie pełnogabarytowego kominka. Chodzi przede wszystkim o zbudowanie stosunkowo dużej, a zarazem estetycznej komory grzewczej, która przyjmie i rozprowadzi znaczna ilość ciepła. Pytanie: jak sprawić, aby nie było ono sprawcą zniszczenia ladnych i nie tanich przecież schodów?!
Jak Państwo poradziliście sobie z tą sprawą? Trzecia ekipa kominkarska kręci glowami i nie daje gwarancji rozwiązania tego problemu z dobrym skutkiem. Ekipy są złe, czy problem jest trudnorowiązywalny?! Czekam na rady, podpowiedzi, a przede wszystkim na przykłady własnych rozwiązań. Sprawa jest dla mnie bardzo pilna!

Default avatar
Napisany przez mgr inż. Katarzyna Zięba, ARCHON+
#2

Witam serdecznie, Bardzo nam przykro, że pojawiły się niedogodności dotyczące budowy kominka. W tej chwili projekt "Dom w jagodach 2 (PD)" jest aktualizowany. Między innymi, zgodnie z Państwa sugestiami zmienimy lokalizację kominka (usytuujemy go bliżej holu), tak aby umożliwić montaż większego wkładu kominkowego, o lepszych parametrach grzewczych. Zaktualizowany projekt będzie dostępny na początku listopada b.r. Montaż kominka pod drewnianymi ażurowymi schodami nie stanowi dla nich zagrożenia, o ile są wykonane z wysuszonego drewna. Takie schody nie stanowią również bariery dla dystrybucji ciepłego powietrza, w przeciwieństwie do schodów pełnych żelbetowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, proszę o kontakt. Z poważaniem, mgr inż. Katarzyna Zięba, ARCHON+

gotowy projekt Dom w jagodach 2 (PD)
KOD: 400NOWYDOM
Dom w jagodach 2 (PD)
jednorodzinny z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym
98,13 +18,65 +5,81
Ikona pokojów5
Ikona łazienki + toalety2
Ikona stanowisk garażowych1
Koszty budowy : 270 200 zł
Cena z kodem 400NOWYDOM
3 980 zł (3 235,77 zł netto)
Kod ważny do 21.06.2024 r. godz. 08:00
Cena regularna 4 380 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 970 zł
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?