Projekt domu  Domek letniskowy w cienistkach

3 720 zł (3 024,39 netto)
Domek letniskowy z poddaszem użytkowym
4 pokoje, 2 łazienki, kominek

 • Powierzchnia zabudowy 56,30 m²
 • Powierzchnia domu 74,01 m²
 • Min. wymiary działki 15,0 x 16,0 m
 • 12,5 x 16,0 m
 • Likwidacja okna w łazience oraz okna połaciowego nad schodami.

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Ekologiczne pudełko
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 50% taniej
 • Kosztorys za 189 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 20 zł
 • Dziennik Budowy 20 zł
 • Teczka na dokumenty 20 zł
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.

Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Dołącz do nas na facebooku
DOŁĄCZ DO GRUPY BUDUJĄCYCH
CIENISTKI KTÓRE KOCHACIE

Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
43,71 (43,94)
1. Korytarz 3,53
2. Łazienka 4,30
3. Schody 4,24
4. Salon z aneksem kuchennym 24,62 (24,85)
5. Pokój 7,02
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PODDASZE
30,30 (37,90)
1. Korytarz 2,57 (2,57)
2. Pokój 12,46 (15,76)
3. Łazienka 3,78 (5,05)
4. Pokój 11,49 (14,52)

Dane projektu Domku letniskowego w cienistkach

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.
Likwidacja okna w łazience oraz okna połaciowego nad schodami.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 18,8 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 120 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 42 st. , więźba drewniana, blacha, okno dachowe FAKRO
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Domek letniskowy w cienistkach przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt domek letniskowy w cienistkach 5837119a534eaf2f806bbfd67b7e6a55 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt domek letniskowy w cienistkach 3b42df9a455b89c99c5f82f90ade4b49 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt domek letniskowy w cienistkach b8a0c6166f8cd6dfcc1c39498fc5079c 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt domek letniskowy w cienistkach 234b60a0a2beba9cf05c238de013e37d 267 Elewacja ogrodowa

Domek letniskowy to doskonała opcja wakacyjnego, rodzinnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. Prezentowany projekt idealnie wpisuje się w naturalne otoczenie, oferuje wygodny program użytkowy, a duże przeszklenia pozwalają podziwiać w szerokim kadrze las, jezioro, czy góry. Forma bryły została zaprojektowana w stylu nowoczesnej stodoły, ściany szczytowe wykończono drewnianą okładziną, bezokapowy dach pokryto blachą. Interesująco prezentuje się strefa wejściowa, została w praktyczny sposób zadaszona oraz ciekawie podkreślona nowoczesną ramą. Na elewacji ogrodowej zaprojektowano taras z pergolą, można tutaj zaaranżować komfortową i atrakcyjną przestrzeń relaksu. Parter domu to strefa dzienna łącząca funkcję salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Atutem i ozdobą wnętrza jest panoramiczne przeszklenie. W pobliżu wejścia przewidziano pokój oraz łazienkę z prysznicem. Na poddaszu użytkownicy dysponują dużą sypialnią rodziców z efektownym przeszkleniem ściany szczytowej, w drugiej sypialni przewidziano miejsce na trzy jednoosobowe łóżka. W projekcie zadbano o wygodę przechowywania, w każdym pokoju istnieje możliwość montażu pojemnej szafy. Łazienka na poddaszu jest naturalnie doświetlona, została zlokalizowana na osi schodów. Zaprezentowany projekt należy do kategorii: projekty małych domów, projekty domów nowoczesnych, projekty domów z poddaszem użytkowym.

dołącz do grupy na facebook.com
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Dołącz do grupy Cienistki Które Kochacie
Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?