Projekt garażu  Garaż 1-stanowiskowy G9a

850 zł (691,06 netto)
Garaż
  • Powierzchnia garażu 28,80 m²
Koszty budowy
na I kwartał 2024

72 600 zł


850 zł z VAT 23% (691,06 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki

procent
PROJEKT GARAŻU 30% TANIEJ!
przy zakupie z projektem domu

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
28,80
1. Garaż 21,60
2. Pom. gospodarcze 7,20

Dane projektu Garażu 1-stanowiskowy G9a

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, tynk
dach: dwuspadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Garaż 1-stanowiskowy G9a przekroj budynku

Obrys

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt garaz 1 stanowiskowy g9a 57b2b292457f911d0f26126bfdec93b2  264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt garaz 1 stanowiskowy g9a d3c286a0aece5378da994f2444d361b5  265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt garaz 1 stanowiskowy g9a ed5b55202bdbb08233d5ca53ca403bac  266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt garaz 1 stanowiskowy g9a dc5a6ab29dfef2bfac0f076f8747d0b9  267 Elewacja ogrodowa

Projekt wolnostojącego garażu jednostanowiskowego z pomieszczeniem gospodarczym, o prostej bryle przekrytej dwuspadowym dachem. Taka konstrukcja zapewnia sprawny przebieg budowy garażu. Przednia ściana mieści pojedynczą bramę wjazdową, na bocznej elewacji zaprojektowano okno, które doświetla wnętrze garażu naturalnym światłem. Do przewidzianego w projekcie pomieszczenia gospodarczego można wejść z części garażowej, a także bezpośrednio z zewnątrz, drzwi zlokalizowano na bocznej elewacji. Pomieszczenie to również jest naturalnie doświetlone, z pewnością przyda się do przechowywania opon, narzędzi do majsterkowania lub drobnych sprzętów ogrodniczych. Prezentowany projekt należy do kategorii: garaże, wiaty, budynki gospodarcze.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?