Projekt garażu  Garaż 2-stanowiskowy G15

1 190 zł (967,48 netto)
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
47,10 (49,95)
1. Garaż 43,53 (46,38)
2. Schody 3,57
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PODDASZE
18,71 (37,47)
1. Pom. gospodarcze 18,71 (37,47)

Dane projektu Garażu 2-stanowiskowy G15

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian Termo Organika 5 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 76 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 40 st. , więźba drewniana, blacha
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Garaż 2-stanowiskowy G15 przekroj budynku

Obrys

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt garaz 2 stanowiskowy g15 8b4f84ed0e9437bd3bfe50acd4b42100  264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g15 ef1fa60b3bb655152a505867cbb0a9ef  265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g15 d1846b61689146f1fe50183fba9d7276  266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt garaz 2 stanowiskowy g15 fe0e347c887cf66f464a9959c63d99a1  267 Elewacja ogrodowa

Projekt nowoczesnego garażu dwustanowiskowego o zgrabnej, prostej bryle. Projekt z pewnością zainteresuje Inwestorów, planujących budowę wolnostojącego garażu, w którym oprócz wygodnego miejsca go parkowania dwóch samochodów znajduje się również przestrzeń gospodarcza. Bryłę budynku zwieńczono dwuspadowym dachem, do jego pokrycia wykorzystano blachę z łączeniem na rąbek. Prosta konstrukcja garażu umożliwi sprawną realizację. Uwagę zwraca ciekawie zakomponowana elewacja frontowa, podkreślona nowoczesnym klinkierowym obramowaniem. Wygodny wjazd do garażu zapewnia szeroka, podwójna brama obok niej zaprojektowano również drzwi wejściowe. W projekcie uwzględniono także bezpośrednie wyjście z garażu do ogrodu. W garażu swobodnie można zaparkować dwa samochodny, wzdłuż bocznych ścian zmieszczą się praktyczne szafki lub regały na akcesoria samochodowe. Na poddaszu zaprojektowano obszerne pomieszczenie gospodarcze, doświetlone oknami w ścianach szczytowych, które można wykorzystać do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów lub zaaranżować w formie letniego pokoju.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?