Projekt garażu  Garaż 2-stanowiskowy G25a

920 zł (747,97 netto)
Garaż
  • Powierzchnia garażu 49,31 m²
Koszty budowy
na III kwartał 2023

92 800 zł


920 zł z VAT 23% (747,97 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki

procent
PROJEKT GARAŻU 30% TANIEJ!
przy zakupie z projektem domu

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
49,31
1. Garaż 43,06
2. Pom. gospodarcze 6,25

Dane projektu Garażu 2-stanowiskowy G25a

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian Termo Organika 5 cm, tynk
dach: czterospadowy, nachylenie 30 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Garaż 2-stanowiskowy G25a przekroj budynku

Obrys

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt garaz 2 stanowiskowy g25a b64a946f7d0c1b9fe9890ba14dc80050  264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g25a 47a1d38a1680fdaf41b5fcaf7897e323  265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g25a c46625b85f4943ce1ecaccd2f7556d5d  266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt garaz 2 stanowiskowy g25a 91a1498b7ecb9b59e7eae77b0c4d444c  267 Elewacja ogrodowa

Projekt parterowego garażu dwustanowiskowego, utrzymany w tradycyjnej stylistyce. Prosta bryła budynku została przekryta czterospadowym dachem, który wykończono czerwoną dachówką ceramiczną. Jasny tynk elewacyjny urozmaicono kamienną okładziną. Na ścianie frontowej zaprojektowano dwie, oddzielne bramy wjazdowe oraz drzwi, prowadzące do wyodrębnionego w ramach garażu pomieszczenia gospodarczego. Garaż oraz część gospodarcza zostały naturalnie doświetlone, okna umieszczono na bocznych ścianach budynku. W prezentowanym projekcie garażu uwzględniono odpowiednią ilość miejsca, by zamontować w nim półki do wygodnego przechowywania narzędzi samochodowych oraz opon. Wyodrębnione pomieszczenie gospodarcze z pewnością przyda się na sprzęty ogrodowe, w zależności od potrzeb można je przeznaczyć na warsztat do majsterkowania. Projekt należy do kategorii: garaże, wiaty, budynki gospodarcze.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?