Projekt garażu  Garaż 2-stanowiskowy G31

1 130 zł (918,70 netto)
Garaż
  • Powierzchnia garażu 65,98 m²
Koszty budowy
na I kwartał 2024

149 400 zł


1 130 zł z VAT 23% (918,70 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki

procent
PROJEKT GARAŻU 30% TANIEJ!
przy zakupie z projektem domu

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Dane projektu Garażu 2-stanowiskowy G31

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian Termo Organika 5 cm, tynk
dach: czterospadowy, nachylenie 20 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Garaż 2-stanowiskowy G31 przekroj budynku

Obrys

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt garaz 2 stanowiskowy g31 95298a508c73ca13e7cc1f7e8b460f41  264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g31 18626fbec89ced5d222d66bf3c22820f  265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g31 af78f4f152a62358c7fda48b984c999f  266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt garaz 2 stanowiskowy g31 889e0d95977b42428d3498f8090ca501  267 Elewacja ogrodowa

Projekt dwustanowiskowego garażu, w którym przewidziano także zadaszone miejsce do parkowania trzeciego samochodu. Prezentowany garaż został zaprojektowany jako budynek parterowy z czterospadowym dachem, stylistycznie idealnie komponuje się nowoczesną zabudową. Na frontowej ścianie garażu umieszczono dwie pojedyncze bramy wjazdowe, które prowadzą do jednego, naturalnie doświetlonego pomieszczenia. W garażu przewidziano także odpowiednią ilość miejsca do przechowywania samochodowych akcesoriów, sprzętów sportowych i ogrodniczych. Wygodę użytkowania zapewnią pojemne szafy i regały, które można zamontować wzdłuż całej tylnej ściany garażu. Dodatkową funkcjonalnością jest zaprojektowana wzdłuż bocznej elewacji wiata z miejscem parkingowym dla trzeciego samochodu. Pod wiatą można także przechowywać drewno kominkowe. Zaprezentowany projekt garażu będzie doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej zabudowy parterowej, należy do kategorii: garaże, wiaty, budynki gospodarcze.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?