Projekt garażu  Garaż 2-stanowiskowy G6a

1 190 zł (967,48 netto)
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
45,50 (47,68)
1. Garaż 35,52
2. Pom. gospodarcze 9,98 (12,06)
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PODDASZE
21,90 (49,20)
1. Schody 2,80 (2,80)
2. Pom. gospodarcze 19,10 (46,40)

Dane projektu Garażu 2-stanowiskowy G6a

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
dach: dwuspadowy, nachylenie 42 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Garaż 2-stanowiskowy G6a przekroj budynku

Obrys

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt garaz 2 stanowiskowy g6a 0087402713039185058b000efedba70d  264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g6a fb8f738f3075bae8764ebce0a8da31a2  265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt garaz 2 stanowiskowy g6a bf17845649c2243b25a923637b93fc2a  266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt garaz 2 stanowiskowy g6a e6ceaf6eb045b0c4ceb44337b0cf50ed  267 Elewacja ogrodowa

Projekt wolno stojącego garażu dwustanowiskowgo, który jest budynkiem z poddaszem użytkowym i oprócz obszernej części garażowej posiada również dwa pomieszczenia gospodarcze. Garaż jest prosty, przekryty dwuspadowym dachem, co pozwoli na jego sprawną realizację. Sposób wykończenia elewacji odpowiada klasycznej stylistyce i będzie idealnym uzupełnieniem tego typu zabudowy. Kolor ceramicznej dachówki tworzy z jasnym tynkiem elewacyjnym ciekawą kompozycję. Wygodne parkowanie samochodów zapewnia szeroka, podwójna brama wjazdowa, zaprojektowana na przedniej ścianie budynku. Z części garażowej dostępne jest mniejsze pomieszczenie gospodarcze, do którego można także wejść bezpośrednio z zewnątrz, drzwi zaprojektowano na elewacji ogrodowej. Idealnie nadaje się do przechowywania zapasowych opon, innych akcesoriów samochodowych i narzędzi ogrodniczych. Zarówno garaż, jak i pomieszczenie zostały dobrze doświetlone światłem dziennym. Na poddaszu przewidziano drugie, obszerne, naturalnie doświetlone pomieszczenie gospodarcze, oferujące dodatkową powierzchnię do przechowywania.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?