Projekt wiaty  Wiata garażowa W5

780 zł (634,15 netto)
Wiata
 • Powierzchnia 50,45 m²

780 zł z VAT 23% (634,15 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki

procent
PROJEKT WIATY 30% TANIEJ!
przy zakupie z projektem domu

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Ekologiczne pudełko
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 30% taniej
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 20 zł
 • Dziennik Budowy 20 zł
 • Teczka na dokumenty 20 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Dane projektu Wiaty garażowej W5

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia netto to suma pow. użytkowych wszystkich pomieszczeń.
Powierzchnia na poddaszu uwzględnia odliczenie powierzchni pod skosami dachu wg zasady:
- powierzchnia gdzie wysokość pomieszczenia jest powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m (wysokości pomieszczenia) w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: szkielet drewniany, okładzina drewniana
dach: czterospadowy, nachylenie 25 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON

Przekrój

gotowy projekt Wiata garażowa W5 przekroj budynku

Obrys

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Elewacja frontowa projekt wiata garazowa w5 899a6671973bee194fc7f79f2e13d7c3 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt wiata garazowa w5 197a96209779994008ccbd258328cbb7 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt wiata garazowa w5 8a8c6c104a90dadb08b5fdb84ca53607 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt wiata garazowa w5 933548125471dace17d1f107f904e98a 267 Elewacja ogrodowa

Prezentujemy projekt niezwykle eleganckiej wiaty garażowej z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni 50,01 m2, będącej alternatywą dla garażu wolnostojącego.. Została ona zaprojektowana na planie prostokąta i jest lekką estetyczną konstrukcją drewnianą opartą na cokołach z klinkierowej szarej cegły. przykrytą dachem czterospadowym, pokrytym antracytową dachówką. Do otwartego dwustanowiskowego miejsca garażowego przylega naturalnie doświetlone pomieszczenie gospodarcze z elewacją pokrytą naturalną drewnianą okładziną z delikatnym poziomym boniowaniem i klinkierowym szarym cokołem. Wiata będzie się doskonale prezentować w sąsiedztwie budynku przykrytego dachem czterospadowym w kolorze antracytu, z białą elewacją skomponowaną z płaszczyznami naturalnej drewnianej okładziny oraz ze strukturą betonu. Prezentowana wiata z powodzeniem zastąpi tradycyjny garaż, stanowiąc wygodne miejsce do garażowania dwóch samochodów, ponadto jej realizacja jest znacznie od garażu tańsza. Przestronne pomieszczenie gospodarcze, dostępne od strony garażu, zapewni wygodne miejsce na przechowywanie różnych sprzętów ogrodniczych, rowerów, motorów, drewna do kominka czy sezonowych opon. Odpowiednia aranżacja wnętrza zapewni funkcjonalną przestrzeń, w której z łatwością będzie można utrzymać porządek. Zgodnie z Prawem budowlanym, budowa wiaty nie wymaga pozwolenia na budowę. Projekt należy do kategorii: garaże, wiaty, budynki gospodarcze.Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?