ARCHON+ wspiera rodziny!  Z Kartą Dużej Rodziny rabat na projekt domu.

Biuro Projektów ARCHON+ przystąpiło do grona partnerów rządowego programu wsparcia rodzin wielodzietnych – Karta Dużej Rodziny. Teraz, każdemu posiadaczowi KDR oferujemy dodatkowy RABAT 100 zł1 na projekt domu jednorodzinnego i dwurodzinnego z kolekcji ARCHON+. Projekt z rabatem można zamówić dzwoniąc na numer 12 37 21 900 lub kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail: archon@archon.pl).

Karta Dużej Rodziny

Posiadaczem Karty Dużej Rodziny może zostać każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, bez względu na wysokość dochodów. Kartę może otrzymać każdy członek takiej rodziny pod warunkiem, że dzieci nie ukończyły 18 lub 25 lat w sytuacji kontynuowania nauki w szkole średniej lub wyższej. Ograniczenia wiekowe nie obowiązują w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności. Rodzice mogą korzystać z kart dożywotnio, natomiast dzieci zgodnie z wyżej wymienionymi progami wiekowymi. Osoby posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności otrzymują KDR na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Kartę dożywotnio mogą otrzymać także rodzice zastępczy lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka. Jest przyznawana również dzieciom umieszczonym w rodzinnej pieczy zastępczej na czas umieszczenia w danej rodzinie zastępczej lub rodzinnym domu dziecka.

Karta Dużej Rodziny upoważnia do korzystania z wielu zniżek i dodatkowych uprawnień zarówno w instytucjach publicznych jak i firmach prywatnych, które przystąpiły do programu.2

Dom jest symbolem bezpieczeństwa i jedności rodziny. To miejsce, do którego chętnie się wraca, w którym u boku najbliższych człowiek czuje się szczęśliwy. Każdy potrzebuje prywatności i intymności, którą odnajduje w swoim domu. Jednak każda rodzina jest inna, dlatego też każdy dom to indywidualnie zaaranżowana przestrzeń dostosowana do konkretnych potrzeb jej mieszkańców. Duża rodzina to wielka radość i jednocześnie wyzwanie, aby stworzyć jej komfortowe warunki do życia, wspomóc budowanie więzi i dobrych relacji.
 


Gotowe projekty domów ARCHON+ powstają zawsze z myślą o wygodzie i komforcie rodzin, które będą je budować i użytkować jako swoje domy marzeń. Architekci stawiają sobie za cel projektowanie domów pięknych i funkcjonalnych, w taki sposób, aby Inwestor łatwo mógł je dostosować do potrzeb rodziny.

Oferta ARCHON+ to paleta projektów, zróżnicowana pod względem metrażu, kształtu bryły, stylistyki zewnętrznej elewacji. Wyróżniają je oryginalne rozwiązania architektoniczne i przemyślane ergonomiczne układy funkcjonalne.

Zobacz projekty domów ARCHON+

 

Skontaktuj się z nami, a my wybierzemy i zaproponujemy Ci najodpowiedniejsze projekty z naszej oferty.

wyślij email
zadzwoń do nas
napisz na czacie
wyślij wiadomość na Messenger

Możesz także skorzystać z naszej szczegółowej wyszukiwarki oraz formularza doboru projektu.

1Rabat 100 zł z Kartą Dużej Rodziny łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Biuro Projektów ARCHON+.
2Źródło: https://www.gov.pl/web/rodzina/karta-duzej-rodziny-ogolne

Wybrane dla Ciebie projekty domów

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?