Ileż to trzeba wziąć pod uwagę zmieniając cokolwiek...

Otóż zmieniliśmy układ pomieszczeń na górze. Pralnia powędrowała na drugą stronę domu, a jej kosztem powiększyliśmy pokój i powiększyliśmy drugi pokój. Ale nie ma którędy do tej pralni wejść... Eureka! Z łazienki przecież! brodzik pod okno, wanna tam gdzie brodzik pod skosem i wejście obok przy kominie. Siedzę, rysuję, liczę... Kuźwa drzwi chyba pod skos nie wejdą. Komin przeszkadza. Przesuńmy więc komin! a co! 

Ale , że w nocy jak nie śpię to myślę ciągle o budowie, gdzieś ok 4 nad ranem zerwałem się przestraszony, że przecież jak przesunę komin to co z konstrukcją dachu?! Oczywiście płatew idzie przy samym kominie... K..... mać! Rano do roboty (pracuję u siebie więc mogę sobie wolny czas poświęcić na różne takie) i dalej wertować projekt i liczyć. 15.5 cm mogę go przesunąć. Powinno starczyć. Więc gazem na budowę, żeby przypadkiem nie zaszalował jeszcze komina. Zdążyłem! Ciekawe czy te drzwi wejdą... Okaże się potem. Cóż, kto nie ryzykuje ten nie ma:)!

 

White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?