Po długich dylematach związanych z oknami, decyzja zapadła. Zamówiliśmy okna z Oknoplastu - Winergetic Premium, kolor winchester ze srebrną klamką pixel, ciepła ramka, ciepłe parapety. Największy dylemat był z oknami tarasowymi, wzieliśmy jedno przesuwne na systemie hst, a drugie otwierano/uchylne 90cm a 180cm stała witryna. Okna będą w połowie marca. Teraz ekipa skończyła deskowanie, papowanie i nabijają łaty. Dachówka (Roben MonzaPlus Tobago) wczoraj przyjechała i czekamy na efekt końcowy.
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez kakaza
#1
Witam, kupiliśmy projekt w jonatanach. jesteśmy na etapie adaptacji projektu. mam pytanie. jak rozwiązaliście problem schodów przy wykonaniu stropu teriva, który jest ok. 10 cm grubszy niż monolityczny (można rozrzucić te 10 cm na poszczególne schody, albo dorzucić dodatkowo jeden). wysokość schodów w oryginale jest już i tak duża (niezbyt "ergonomiczna"), a te 10 cm chyba można zgubić (inny sposób) poprzez obniżenie wysokości pomieszczeń na parterze, albo wykonanie pierwszego stopnia skośnego przy spoczniku patrząc w kierunku poddasza. a może zastosowaliście inne rozwiązanie. proszę o podzielenie się swoim rozwiązaniem.
Images
Napisany przez plamka
#2
Oto rozwiązanie: Ostatni schodek na górze jest najniższy, dojdzie wylewka podłogi i będzie wszystko OK.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?