W tygodniu wstawili Nam okna, przyznam że troszkę się obawiałam bo podczas zakupu mieliśmy dylemat, złoty dąb czy winchester. Ostatecznie wybraliśmy okna z Oknoplastu - Winergetic Premium, kolor winchester ze srebrną klamką pixel, ciepła ramka, ciepłe parapety. Muszę powiedzieć, że bardzo fajnie się prezentuja, jestem zadowolona
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez K i T
#1
Okna są bardzo ładne. Moim zdaniem kolor ciekawszy niż złoty dąb. U nas w kwestii koloru okien ja uległam mężowi, ponieważ chciał mieć bramę garażową w kolorze okien, a na złoty dąb była duża promocja jak zamawialiśmy :)
Default avatar
Napisany przez Asia i Tomek
#2
Witam. Przepiekne te okna :) takie wlasnie mi sie marza. Tez zastanawiamy sie nad zmiana okien balkonowych na gorze na takue podwojne. Jaki macie wymiar? I rowniez jakie sa okna w garazu i kotlowni? Pozdrawiam i zycze powodzenia :)
Images
Napisany przez plamka
#3
My zostawiliśmy tylko balkon w sypialni, u dzieci w pokojach zamieniliśmy okna balkonowe na standard 150/150, w garażu zostawiliśmy jedno okno i jedno jest w kotłowni.
Default avatar
Napisany przez Asia i Tomek
#4
Witam. Czy mogłabym prosić zdjęcie elewacji z garażem. Stoję teraz przed zmianą okna garażowego i nie wiem czy zmienić na jedno czy na dwa. Z góru bardzo dziękuję. A+T
Default avatar
Napisany przez Monika
#5
Cześć, zastanawiamy się z mężem nad oknami na poddaszu - likwidacja okien połaciowych i poszerzanie okien balkonowych do podwójnych lub tak jak ma Plamka. Co poradzicie?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?