Mamy już skończoną elektrykę, wszystkie kable, gniazda elektryczne, antenowe, włączniki zostały rozprowadzone.  Z dołem nie było problemu, poszło gładko, gdyż mamy zrobiony projekt      z wizualizacją praktycznie całego dołu oprócz małego pokoju, natomiast z górą było troszkę ciężej, rozplanować samemu co gdzie ma być, żeby to miało ręce i nogi, ale się udało :)

Położenie elektryki z robocizną i materiałem wyniosło nas ok. 8tyś.

Teraz na dniach wchodzi hydraulik i w połowie lipca będą wylewać Nam podłogi.

Komentarze

Default avatar
Napisany przez K i T
#1
Widzę, że prace postępują. Jest prąd, zaraz będą tynki i później wykańczanie:). My cały czas walczymy, jak znajdę czas wrzucę zdjęcia i opisy na bloga. Jutro chcemy zacząć malować, dziś prace zakończyli Panowie od C.O, więc piec w kotłowni już jest (jedyne pomieszczenie, które zdążyliśmy wcześniej pomalować). POWODZENIA!!!
Images
Napisany przez plamka
#2
My powoli do przodu działamy, hydraulik już wszedł i robi. W połowie lipca beda Nam wylewać podłogi, koniec września tynki i na ten rok to Koniec. Super że już tak daleko jesteście, czekam z niecierpliwoscia na dużo zdjęć To niedługo sie wprowadzice, fajnie
Images
Napisany przez plamka
#3
A jakie macie tynki, gipsowe czy cementowo wapienne, My mamy dylemat w tej kwestii
Default avatar
Napisany przez KiT
#4
Mamy gipsowe, umawialiśmy się s tynkarzem, że będą idealne i nie trzeba będzie ich szpachlować. Wyszło, jak to w życiu, że nie spełniały moich oczekiwań i trzeba było zaszpachlować. Dzisiaj, gdybym wiedziała, że i tak będą szpachlowane, z pewnością wzięłabym cementowo - wapienne.
Images
Napisany przez plamka
#5
My sie zastanawialismy dlugo i po wielu rozmowach z różnymi fachowcami oraz znajomymi podjeliśmy decyzje że będą c-w w całym domu.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?