Kwestia kuchni dalej jest dla mnie zmorą i kombinuje jak urządzić ją,  żeby było dobrze. Górne 2 rzędy szafek będą tej samej głębokości i zastanawiam się cy dać lodówkę zaraz przy blacie koło zlewu czy jednak zrobić tam słupek z piekarnikiem.... Fronty biały lakier, blat i fartuch drewnopodobny odcień EGGER Dąb Halifax, sprzęt raczej czarny, tylko obawiam się że na lodówce będą wiecznie widoczne palce...

White
White
White
White

Komentarze

20190827 123634
Napisany przez kasztelanka
#1
My też montujemy kuchnię i tak naprawdę z rysunku nie będzie wiadomo, który układ będzie najbardziej funkcjonalny. Najlepiej jest zobaczyć w domu - jak się będzie wchodziło z zakupami, to z której strony będzie bardziej odpowiadało chowanie rzeczy do lodówki, a także sprawdzić jak lepiej jest się poruszać po planie blat-kuchenka-lodówka. Jak to nie pomoże, to znaczy, że nie ma to większego znaczenia :)
Default avatar
Napisany przez Ania
#2
Ja bym obstawiała, że jednak z lodówki się więcej korzysta i ją bym bliżej blatu wstawiła. Zlew przenieśliście spod okna tak?
Images
Napisany przez plamka
#3
tak pod oknem będzie blat roboczy, barek też jest zlikwidowany, mam teraz i nie zdał egzaminu u Nas
Default avatar
Napisany przez Ania
#4
U nas lada na pewno zostaje, z blatem dobry pomysł dużo miejsca się zrobiło. Czyli trochę zamknęliście kuchnie?
Images
Napisany przez plamka
#5
dokładnie tak, w miejscu barku jest ścianka 100cm, kuchnia jest troche oddzielona od salonu, ale nie jest całkiem zamknięta

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?