Wreszcie nastąpił długo wyczekiwany moment :)  Po moim upierdliwym marudzeniu, robieniu zmian i ciągłym:  a nie wiem, a może tak, a może inaczej, a może nie ten kolor, a może jednak szafka a nie szuflada itd.hahaha udało się zakończyć projekt kuchni  - huraaaaaaaaaaa

Długo się zastanawiałam nad lodówką side by side czy standard  - będzie standard Samsung 2m oraz zlew spędzał mi sen z powiek i też sukces :) i jest Schck Ronda D - L Onyx ma 65cm szerokości oraz dużą i głęboką komorę.

Fronty białe z bardzo delikatnym efektem syrenki pięknie wygląda w świetle dziennym :) Blat i fartuch Dąb Halifax.  Dół szuflady z cichym domykiem, góra szafki otwierane na bok z cichym domykiem, szuflada z koszem na śmieci servo drive, w rogu system nerki 2 poziomy. i oczywiście niestandardowo bo nad zlewem u góry ociekacz w szafce. Nie lubi garów na blacie, a z doświadczenia wiem, że nie wszytko się myje w zmywarce.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?