Mamy położone panele :)

 

Mamy już położone panele QUICK STEP  DĄB KLASYCZNY BEŻOWY IM1847 IMPRESSIVE. Chłopaki szybko się uwinęli, położenie podłóg w całym domu zajęło im 1 dzień (2 osoby) W całym domu są takie same, zależało nam żeby podłoga była jednolita bez łączeń. Płytki są w łazienkach, pralni i wiatrołapie. Muszę powiedzieć że fajnie się prezentują, nie są za ciemne ani za jasne i te sęki zwróciły Naszą uwagę przy wyborze. Jak już są ściany pomalowane i jest podłoga to już bliżej jak dalej :) Liczę, że będą też fajne w użytkowaniu i myciu :)

Teraz kwestia koloru drzwi i listwy, jakie? Zastanawiamy się nad białymi ewentualnie pójdziemy w drewnopodobne żeby do paneli dopasować. Efekt końcowy będzie razem z drzwiami, listwami i zmyciu całego kurzu z nich :)

Korytarz góra, dół i klatka schodowa są pomalowane farbą BECKERS LIGIT GREY, salon, kuchnia i pokój dół BECKERS COTTON CANDY, natomiast sypialnia BECKERS CAPUCCINO

Na foto korytarz góra, sypialnia i kuchnia

White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?