Wreszcie :) 19-ego czerwca mineły 3 lata jak zaczeliśmy i udało się  :) od 2 tygodni mieszkamy w Naszym domku.  Jest jeszcze dużo do zrobienia, teren wokół jest cały do zagospodarowania, zajmniemy się tym na jesień. Zrobiliśmy tylko schodek przed wejściem, żeby tak piach się nie nosił do domu. Na chwilę obecną wewnątrz jest praktycznie wszystko wykończone, brakuje dodatków dekoracyjnych. W salonie czekamy na duże lustro 80x180 w srebrnej ramie, będzie wisiało w pionie na ściance między holem a kuchnią. Na ścianie TV brakuje kinkietów, TV docelowo także będzie wisiał. Mamy do zaaranżowania okna. Myslałąm nad zasłonami na szynie ks, aby wieczorem przesłonić okna. Nie pomysleliśmy i nie założyliśmy rolet zewnętrznych a teraz wiem, że to był błąd. Na okno HST plisa nie wejdzie bo jest za wąska szpara miedzy szybami, także zostaje nam żaluzja drewniania lub zasłona.  Robiliśmy wycene na te 2 duże okna tarasowe to cena naprawde duża ok. 7 tyś, także Nasz portfel na razie nie jest na tyle gruby abyśmy sobie pozwolili na taką przyjemność :) Na ścianie za narożnikiem mam w planie powiesić plakaty, bo ta ściana aż się prosi o coś ciekawego i fajnego. Koło narożnika  zagościła Palma Areka ma 130cm, rośliny ożywiają salon - okaże czy przetrwa u mnie :)

Przed wejściem zafundowałąm sobie 2 duże donice z pelargoniami, pięknie się wkomponowały :)

Drzwi wewnętrzne to DRE AURI  kolor dąb piaskowy, klamki w kolorze chromu. Na początku chciałam białe bo takie ładne i nowoczesne ale ciesze się,że mi przeszło i wzieliśmy te, są rewelacyjne,

Włączniki i gniazdka to SIMON 82 z chromowanym brzegiem

Narożnik 272x198 Urbano z ETAP SOFA  w tkaninie Persempra KR10579

 

A tak co tu dużo pisać, jest fajnie, przestrzennie, komfortowo. Jak dojdą zasłony w salonie to zrobi się bardziej przytulnie i ciepło. Ja osobiście nie lubie takich gołych okien, wiem, że są zwolennicy ale dla mnie za surowo bez oprawy okiennej.  Na pewno żałujemy, że nie powiększyliśmy garażu, przydałby się szerszy, ten jest za mały.

 

 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Grzes_7920
#1
Gratulacje!
Default avatar
Napisany przez Michał
#2
Gratulacje, my już mieszkamy 1,5 roku, i dalej sporo do zrobienia. Mój blog trochę niedomaga nawet w tej kwestii (Wyzwanie, czyli dom w Jonatanach 2).
Images
Napisany przez plamka
#3
Dziękujemy, oj tak pracy jest bardzo dużo jeszcze przed Nami :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?