Blog założony przez Elao.
Projekt: . Na blogu 11 wpisów, 17 zdjęć, 121 komentarzy.

Cudowne uczucie ...

U nas wkońcu SSZ :-) elektryk kończy swoją pracę , a po 20-tym wchodzą tynki
White
White
White
White
Dodaj komentarz

dach, okna, itd, itp....

Od jutra na budowę wkracza ekipa do dachu, dwa tygodnie i będzie gotowy. Dachówka Creaton Titanum miedż. Okna, brama garażowa, drzwi  równiez zamówione - kolor antracyt. podbitkę również dajemy  pod kolor okien.

Dodaj komentarz

cd

Kilka zaległych fotek. Po świętach ruszamy z dachem. Okna też już pomierzone, ciszy mnie jedno - że tak naprawdę wiosna dopiero się zaczyna a u nas przez zimę tyle się wydarzyło
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

I już powolutku rośniemy.......

No więc, tak jak obiecywałam pierwsze zdjęcie ;-) Powoli domek nabiera wyglądu. Dzisiaj  zamawiamy kominy i nadproża. Ekipa dzielnie walczy i daje radę pomimo niezbyt ciekawej pogody.

Pozdrawiam wszystkich żurawkowiczów i życze miłego weekendu :-)

White
Dodaj komentarz

Zaczęło się - po raz drugi

Witam wszystkich po chwilowej nieobecności - dzisiaj ruszyliśmy ze ścianami :-) wrzuce fotki jak tylko coś będzie widać .

W sumie nic nie zmienaliśmy, zastanawialiśmy się tylko nad zmianą szerokości okna balkonowego. Chcieliśmy drzwi przsuwne, ale jednak doszlismy do wniosku że zostawiamy otwierane ( większa przestrzeń przy otwarciu dwóch skrzydeł). A i jeszcze myślimy nad oknem narożnym w kuchni, bo mamy dwie opcje : albo blat mebli kuchennych jako parapet, albo parapet nad blatem. Ale raczej bedzie parapet nad blatem.

Czekamy tez jeszcze na ostateczną decyzję z banku, długo to trwa, ale narazie nam sie nie śpieszy.

 

pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga !!!!!

Dodaj komentarz

i jest koniec stanu zero

Na ten rok koniec. Jak pogoda dopisze w styczniu mury :-)
White
White
Dodaj komentarz

cd

Jutro zalewamy płytę :-)
White
White
White
Dodaj komentarz

....

I kolejne foto....po niedzieli ocieplamy, zasypujemy, zalewamy i mamy stan zero:-) do przyszłego roku. Koszt całkowity stanu zero wyniósł nas 22 000 zł
White
Dodaj komentarz

I oto są....

Działamy......
White
Dodaj komentarz

To już jest koniec :-)

Witam, witam,

dzwoniłam dzisiaj do Starostwa i dowiedziałam się, że.... za kilka dni otrzymamy POZWOLENIE NA BUDOWĘ ;-)))))))) a w listopadzei fundamenty - ekipa już w gotowości.  Jednak czasmi osoby w Starostwie staja na wysokości zadania ;-). Juz niebawem będą pierwsze  zdjęcia fundamentów. Z kredytem stwierdziliśmy, że poczekamy do wiosny , bo chyba nie opłaca się aby gotówka leżała na koncie przez zimę ( a jak wiadmo banki wyznaczają czas do końca budowy).

 

 

Dodaj komentarz

Początki bywają ciężkie :-)

Witam wszystkich sympatyków Archona :-). A więc tak jak zauważyliście spodobał mi się baaaardzo projekt Żurawki 3 ( na początku typ padł na dwójkę ). Projekt już kupiony, działeczka jest ( całe 20 arów), papiery o pozwolenie złożone- CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ :-0. Dokumenty zaczęliśmy załatwiać w październiku 2013 roku. Po drodze były warunki zabudowy przed podzieleniem działki, zakup działki, kolejne warunki zabudowy, konserwator zabytków. Obecnie jesteśmy przy końcu. Najgorzej było z konserwatorem - mamy wymóg dachówki płaskiej, kolor ceglasty -  jakaś masakra. Planujemy w tym roku wylać fundamenty a na wiosnę ruszać ostra parą . O postępach będę informować na bieżąco .Pozdrawiam

ELA

Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?