Na ten rok koniec. Jak pogoda dopisze w styczniu mury :-)
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez postępy prac na żywo
#1
Witam, jesteśmy z żoną bardzo zainteresowani tym projektem - gratulujemy postępów prac! Chciałbym zapytać gdzie stawiasz ten domek? Jesteśmy ze Śląska i z chęcią zobaczylibyśmy postępy wiosną na żywo. Znasz może kogoś z południa Polski kto już postawił taki dom?
Default avatar
Napisany przez Marcin
#2
Witam ja też buduję na płycie fundamentowej Żurawki 3, i zastanawiam się jakiego drutu użyłeś do zbrojenia płyty bo mi wyszło bardzo dużo drutu, ciekaw jestem jak na innych budowach :-)
Default avatar
Napisany przez Łukasz
#3
Witam Interesuje mnie ten projekt, super że wrzucacie takie dokładnie informacje + fotosy , jak dla Nas są bardzo cenne. Proszę abyście znaleźli dalej czas na wrzucanie fotek + komentarzy no i kosztów. Zastanawiam się nad kredytem, czy brać czy starczy na stan surowy, Z kosztów na stronie, ciężko oszacować coś dokładnie. Pozdrawiam Łukasz
Default avatar
Napisany przez ELA
#4
Witam, super, że jest takie zainteresowanie Żurawką 3 :-) My budujemy domek w okolicach Oławy ( zaraz przy zjeździe z A4). Więc jak tylko ktoś będzie chciał jak najbardziej może obejrzeć domek, ale chyba dopiero wiosna. Jak narazie mamy płytę, bloczki czekaja na pogodę, jak tylko przyjdzie odwilż - ekipa rusza do boju. Z tego co sie orientowałam, nikt jeszcze nie postawił 3. My oglądalismy Żurawkę 2 na Śląsku, bo mielismy zamiar właśnie ja budować. Ale jak tylko weszła trójka odrazu zakochałam się. Ile poszło nam zbrojenia - nie mam pojęcia - sprawdzę w domu w papierach :-). A co do kosztów - ekipa za stan "0" wzięła 7000 zł, za cały domek policzyli nam 45 000 zł. pozostałe koszty ( materiał, papierologia) to 21 300 zł ( razem z porotherm) Nie wiliczamy kosztów koparki, bo tym akurat zajmował sie mój tata. A i materiał niektóry mieliśmy załatwiony. materiał bierzemy w jednej firmie, z uwagi iż przedstawicielem jest znajomy i robi nam naprawdę konkurencyjne ceny. Fotki oczywiście bedę wrzucała jak tylko bedzie widać postepy prac. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez lukasz
#5
Witam Dziękuje Pani Elu za informacje, co prawda projekt który nas interesuje to Dom w żurawkach (G2) z podwójnym garażem, ale reszta chyba to samo. Biliśmy w banku i dostaliśmy zielone światło, wiec przez zimę postaramy się załatwić wszystkie formalności i uzbroić działkę, może uda się na wiosnę ruszyć. U nas też ceny chodzą koło 40,000 za budowę, stan surowy bez dachu. pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w nowym roku.
Default avatar
Napisany przez ELA
#6
My mamy cenę 45000 z dachem i nadbitką i oczywiście ze ściankami działowymi. Firma, która nam buduje robi też wykończenia wnętrz, więc chcemy z niej skorzystać. Postawili już w rodzinie trzy domy i wszyscy bardzo ich chwalą.
Default avatar
Napisany przez Karol
#7
Witam...mam pytanie,jaki jest planowany koszt budowy domku pod klucz? Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez ELA
#8
No i posypało..... ekipa czeka na odwilż- ja też..... a co do kosztów my chcielibyśmy się zmieścić w 270 000 zł pod klucz ( oczywiście systemem gospodarczym), na stronie Archona jest koszt 250 000 zł

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?