Blog założony przez epifizyk.
Projekt: Dom w zdrojówkach. Na blogu 1 wpis, 0 zdjęć, 1 komentarz.

Powitanie

Witam wszystkich blogerów:)

Jak zacząć, aby było ciekawie? Nie mam pojęcia. Ale od czegoś trzeba...

Marzyliśmy o małym domku, powiedzmy do 90 m2. Mieszkając w bloku na niecałych 50 m2 prawie dwukrotnie większa powierzchnia wydawała się luksusem. Rozpoczęliśmy wertowanie internetu w poszukiwaniu tego właściwego projektu. Trwało to wiele tygodni, a z każdym kolejnym coraz bardziej się rozkręcaliśmy. Wybór domów - ogromny, każdy kolejny projekt - ciekawszy, a i nasze potrzeby coraz bardziej się "rozdymały". Doszło do tego, że domy z metrażem ponad 150 m2 wydawały się już niezbędne.

W końcu przyszło opanowanie. Zatrzymaliśmy to błędne koło i ustaliliśmy najważniejsze priorytety - metraż do 110, ilość pokoi min. 3, ma być garaż itp. Po długich rozmowach o każdym drobiazgu udało się wytypować 4 projekty. Wtedy postanowiliśmy odpocząć od tematu budowy i zrobiliśmy ponad 2-tygodniową przerwę, aby wyczyścić głowy z wszystkich budowlanych "śmieci":) Po przerwie wybór projektu okazał się bardzo prosty - Dom w zdrojówkach.

Teraz długi etap załatwiania formalności. Duża strata czasu (i pieniędzy), ale spróbujemy w międzyczasie wybrać technologię w jakiej będziemy budować dom oraz niektórych wykonawców.

Dodaj komentarz
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?