Temat założony przez RYBKA5,
4 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez RYBKA25
#1

Witam, od jakiegoś czasu z mężem zastanawiamy się nad wybudowaniem domu wpersymonach, jednak w biurze dowiedzieiśmy się, że jeszcze nikt wczdeśniej go nie budwał.W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym proektem? Czy ktoś przed nami już go wybudował i może się podzielić doświadczeniami? Pozdrawiam 

Default avatar
Napisany przez Zagadka
#2

Witam. Czy zrealizował ktoś projekt Rezydencji w Persymonach?  Przed zakupem projektu chciałabym zaczerpnąć opini na jego temat. Proszę o kontakt mailowy.

Default avatar
Napisany przez zak
#3

Witam wszystkich proszę o pilny kontakt z osobami które wybudowały lub budują albo zamierzają budować Rezydencję w Persymonach byłbym zobowiązany mój meil cez1964@interia.pl tel 500-143-719, prosił bym także o kontakt telefoniczny w sprawie projektu.Dzięki pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez Rezydencja w persymonach 2
#4

Witam. Zastanawiam się nad zakupem projektu rezydencja w persymonach 2. Prosze o kontakt mailowy na mklimczak@hotmail.co.uk od osób, które miały z nim doczynienia. Pozdrawiam. MB

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?