Temat założony przez madzik,
4 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez madzik
#1

Witam wszystkich którzy budują lub zamierzaja budować dom w perłówce w województwie małopolskim (Nowy Sącz i okolice). Chciała bym się dowiedzieć jak najwiecej na temat tego domku gdyż razem z mężem zamierzamy podjać  się tego projektu. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Default avatar
Napisany przez Seba
#2

WitamDowiedziała się coś Pani w temacie, zaczęła Pani budowę, może zlokalizowała Pani taki domek w małopolskim. Z Żona planujemy zacząć w przyszłym roku i chcielibyśmy zobaczyć taki domek na żywo. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje. seba30.01@interia.plPozdrawiam

Default avatar
Napisany przez Przemek
#3

Witam. Buduję perłówkę odbicie lustrzane. Mogę udzielić potrzebnych wskazówek przydatnych podczas budowy.Sam budowałem domek od podstaw. Powoli i dokładnie. Na dzień dzisiejszy szukam okien. Perłóweczka jest w woj. podkarpackim. Koło Ropczyc.Mój e-mail: przemek.rog.sigma@wp.pl

Default avatar
Napisany przez Madżera
#4

WitamBudujemy Perłówkę w W-wa. Mieliśmy przerwę, ale teraz chcemy ruszyć pełną parą. Wybieramy okna i zastanawiamy się nad dachówką  (dach mamy przykryty papą) Chcemy działać od razu jak puści mróz.  

2019 03 01 ikona kredyt c
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?