Temat założony przez Edyta,
1 zdjęcie, 4 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Edyta
#1

Moi Drodzy, jaka jest według Was najlepsza pozycja liczi na działce? Chodzi o maksymalne nasłonecznienie domu. Ja mam wejście od północnego wschodu. Wersja podstawowa. Wydawało mi się, że dzięki temu w salonie będzie dużo słońca. Może to z powodu braku tynków, ale dziś odniosłam wrażenie, że salon jest raczej ciemny :-/ Czy moze to być wina tynków? znaczy ich braku? Ja co prawda już połozenia domu nie zmienie, ale może komuś te informacje bardzo się przydadzą. Pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez Dobra i Romek
#2

Witamna szkicu przedstawiam położenie Naszego liczi. Świała jest mnóstwo. Wybraliśmy Dom pod liczi włśnie dla tego iż idealnie pasował do działki godząc bezpośredni wjazd z drogi do garażu, położenie względem stron świata, widokami za oknami a także mieszcząc sie na wąskiej działce o szer. 19,5m.  sprawa dla każego indywidualna. mozliwosc odbicia lustrzanego czesto  wiele ratuje bo w takim domu jak liczi z takimi duuuuzymi oknami zal by było kazdego promyka słonca. A po tynkach robi sie jaśniej. Do Edyta Moim zdaniem ułożenie Wszego liczi jest  najlepsze.pozdrawiamDobra

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom pod liczi obrazek 42602
Default avatar
Napisany przez Edyta
#3

Dziękuję za informację, Dobra :-) Pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez Patrycja i Artur
#4

my mamy Liczi lustrzane odbicie, bo taki wariant najlepiej pasował do naszej działki. W praktyce okno panoramiczne mamy na wschód, balkonowe z salonu i kuchni na południe - takie ułożenie powoduje, że przez cały dzień nasz salon jest oświetlony i ciepły, od zachodu jest wejście do domu, garażowe okno na północ.Na górze analogicznie pokój z balkonem na wschód, sypialnia na południe, na północ łazienka i pokój obok łazienki (póki co ku mojemu zaskoczeniu na tym właśnie północnym oknie najlepiej rosną mi kwiatki!)

gotowy projekt Dom pod liczi
- 450 zł
Dom pod liczi
jednorodzinny z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym
105,74 + 19,67 + 6,08
Koszty : 234 900 zł
Cena: 3 780 zł 3 330 zł (2 707,32 zł netto)
2019 03 01 ikona kredyt c
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?