W projekcie żadnych znaczących zmian nie wprowadzaliśmy. Wzmocniliśmy trochę dach, schody będą ze spocznikiem, a w projekcie są zabiegowe.
Co do wielkości pomieszczeń na pewno mogę powiedzieć, że na takiej wielkości domu to układ jest rewelacyjny, mały metraż nie rzuca się w oczy. Na górze jeden z pokoi jest naprawdę spory, dwa pozostałe są dość małe, ale my np. sypialnie robimy w najmniejszym pokoju i duże łoże się spokojnie zmieści pod skosem jest również miejsce na komodę czy nie za dużą szafę.
W drugim mniejszym pokoiku robimy garderobę, a największy zostawiamy na razie jako gościnny ,a w przyszłości może dla dziecka - bo jest naprawę spory.
Oczywiście każdy ma inne wymagania ale z całą pewnością mogę polecić ten projekt. Przede wszystkim ze względu na wysokie skosy na górze, mogę spokojnie stanąć pod nimi- trochę chyba je podnosiliśmy ale nie znacząco.
Co do kosztów od my robimy systemem gospodarczym. I na chwilę dom jest taki jak na zdjęciach tylko, że mamy zapłacone już okna i kupioną dachówkę to wydaliśmy ok 75 tys zł, nie więcej. I to jest koszt z dachówką i oknami. Ogólnie to mamy przeznaczoną kwotę 200 tys zł i myślę, że spokojnie w tej cenie w pełni już nawet umebluje dom i zrobię pełną elewację wraz z ogrodzeniem i kostką brukową.