Temat założony przez Wiolka i Piotr,
12 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Wiolka i Piotr
#1

Właśnie zostaliśmy właścicielami projektu. Jesteśmy na etapie nanoszenia ewentualnych zmian we wnętrzu domku. Może ktoś miałby ochotę podzielić się z nami swoimi uwagami. Chętnie skorzystamy z praktycznych podpowiedzi. Dom zaczynamy budować we wrześniu, więc mamy chwilkę czasu na zastanowienie się co i jak ;) A może gdzieś na terenie województwa dolnośląskiego jest już wybudowany bądź też buduje się tymianek? Pozdrawiamy wszystkich Tymiankowiczów bardzo gorąco.

Default avatar
Napisany przez anka
#2

czy możecie nam powiedzieć jakich zmian dokonujecie w projekcie, jesteśmy zainteresowani tym projektem

Default avatar
Napisany przez Wiolka i Piotr
#3

Chcemy zmienić wyjście na taras, częściowo podpiwniczyć dom i zlikwidować pomieszczenie gospodarcze na parterze, powiększając tym samym pokój. Chcielibyśmy aby inni "tymiankowicze" napisali co pozmieniali w swoim domku. Może to podsunie i nam jakiś pomysł na lepsze wykorzystanie możliwości tego projektu.

Default avatar
Napisany przez eka
#4

My likwidyjemy sciany dzielące kuchnię i salon, tworząc otwartą przestrzeń ale dodamy w to miejsce dwa filary. Podpiwniczamy pod częścią budynku. Schody do piwnicy będą znajdowały się w garażu. Likwidujemy równiaż spiżarnię. Podnosimy dom o jeden pustak, dzięki czemu wykorzystamy pustkę znajdującą się w łazience i garderobie na górze, przez co uzyskamy powiększenie tych pomieszczeń.

Default avatar
Napisany przez Wiolka i Piotr
#5

Nad likwidacją spiżarni też myślimy. Mam pytanie - czy już zaczęliście budować? Pozdrawiamy gorąco

Default avatar
Napisany przez eka
#6

Jeszcze nie budujemy. Być może zaczniemy w sierpniu. Pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez Wiolka i Piotr
#7

Hej. Zastanawiam się którą część domu podpiwniczyliście. Na pewno jest w tej części też garaż, bo pisaliście, że schody do piwnicy będą z garażu. W której części garażu one będą? Pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez eka
#8

Podpiwniczamy część pod salonem, łazienką i hallem. Schody do piwnicy będą znajdowały się przy ścianie łączącej kotłownie z garazem

Default avatar
Napisany przez andrzej z polkowic
#9

Szyukam tego domku w trealizacji. POMOZCIE!!! Jestem z dolnoslaskiego ale chetnie wybiore sie na wycieczke w celu obejrzenia. moze byc nawet w stanie surowym. lub prosze o forki na meila andxxp@wp.pl

Default avatar
Napisany przez eka
#10

Czy piwnicę robiliscie z bloczka czy może wylewaniscie? Sluszalam różne opinie i nie wiem co wybrać Podobno wylanie z betonu wychodzi taniej ale jest bardziej czasochlonne. Prosze o poradę. Pozdowienia

Default avatar
Napisany przez Martinez
#11

Witajcie !

Jeżeli chodzi o zmiany to:
zwęziliśmy cały budynek o 120cm po 60cm z dwóch stron teraz ma wymiary 1080x1120, usunęliśmy ścianę oddzielającą kuchnię od salonu (tę znajdującą się przy wykuszu) dodatkowo powiększyliśmy garaż likwidując pomieszczenie gospodarcze w przyszłym tygodniu wylewamy strop - tu też zmiana będzie teriwa pozdrawiamy !

Default avatar
Napisany przez Wiolka i Piotr
#12

Wcześniej pisałam, że podpiwniczymy częśc domu lecz jednak piwnica będzie pod całym domem. Myślę, że może jeszcze jakieś zmiany wyjdą "w praniu" jak już zaczniemy budowac, a stanie się to dopiero na wiosnę. Mieszkamy w woj. dolnośląskim - więc jeśli jest gdzieś już wybudowany tymianek w całości lub w części - to z przyjemnością byśmy się "wprosili" na jego oglądanie. Pozdrawiamy :)

White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

263 990 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?