Temat założony przez Boels,
5 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Boels
#1

Samodzielna realizacja budowy domu wg zakupionego projektu "systemem gospodarczym" mocno ogranicza koszty budowy. Ekipę budowlaną można wynajmować do trudniejszych zadań (jak wylanie fundamentów), samodzielnie można zrobić natomiast dużą część prac, z najbardziej oczywistym wykończeniem.
Problemem są jednak narzędzia, które firmy budowlane po prostu mają na stanie, a samodzielny zakup wychodzi drogo przy jednorazowym użyciu. Zamiast zakupu proponujemy wynajem sprzętu i narzędzi w Boels: https://www.boels.pl

Na stronie znajdziecie Państwo pełny cennik i szczegółowe zasady wynajmu, dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy!

Default avatar
Napisany przez Tomasz
#2

Zgadzam się, wynajęcie sprzętu to najlepsze rozwiązanie przy budowie domu systemem gospodarczym. Tak samo sprawa ma się z rusztowaniami, najlepiej wypożyczyć je od jakieś renomowanej firmy, jak http://bau-form.pl/ , bo w końcu chodzi tu o nasze bezpieczeństwo.

Default avatar
Napisany przez Lorean
#3

W wielu przypadkach wynajęcie sprzętu budowlanego to konieczność. Nie każda firma budowlana ma przecież pełen asortyment do dyspozycji, czego przykładem mogą być chociażby rusztowania. Sam nieraz wynajmuje tego typu sprzęty, a korzystam wówczas z oferty, którą można znaleźć na stronie http://ostap.pl/.

Default avatar
Napisany przez Emilka
#4

A w moim przypadku, firma która budował nam dom, nie tylko miała rusztowania, ale także dysponowała podnośnikiem koszowym Haulotte, który w znacznym stopniu ułatwił i przyśpieszył wykonanie wszelkich prac wysokościowych. Moim zdaniem, najwygodniej jest wynająć firmę, która ma odpowiedni sprzęt i nie martwić się o jego wynajmowanie.

Default avatar
Napisany przez Tadzik
#5

Narzędzia posiadam od ostap.pl, faktycznie to dobra firma, jeśli rozglądacie się za wypożyczaniem sprzętu budowlanego.

White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

268 465 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?