Temat założony przez Małgorzata,
6 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Małgorzata
#1

Kupiłam w ubiegłym roku ten projekt może ktoś kto wybudował juz taki domek powie coś o dachu(cena).Pozdrawian wszystkich inwestorów. powodzenia

Default avatar
Napisany przez TOMEK
#2

JA JUSZ TAKI DOMEK MAM W STANIE SUROWYM I DACH W TAMTYM ROKU WYNIUSŁ ;ROBOCIZNA 7000 ZŁ BLACHODACHÓWKA Z RYNNAMI 7350 ZŁ WIĘŻBA WE WŁASNYM ZAKRESIE +OBRÓBKA I GWOŻDZIE OKOŁO 1000 ZŁ DO TEGO OKNA DACHOWE 3000 ZŁ (ROTO )

Default avatar
Napisany przez MB
#3

Jestem na etapie "krycia". Wybrałem dachówke cementową (brass)- dosyć dużo odpadów z blachodachówki (a koszt podobny - robiłem kosztorysy). Koszt dachówek + akcesorii (gąsiory,folia...) ok 10 tyś plus okna (lepiej kupić mocne z szybą hartowaną i wentylacją) wszystkie 78x118 - ok 4 tyś (okna i kołnierze), do tego więźba ok 3,5 tyś. Do tego należy doliczyć jeszcze orynnowanie - kosz co najmniej 1800 zł + robocizna. Całość pewno zamknie się w kwocie ok 24 tyś.

Default avatar
Napisany przez aga
#4

witam mam ogromną prośbę podoba mi się ten domek, ale boję się trochę jak wygląda w rzeczywistości przód domu - dokładnie chodzi mi o tą szybę koło drzwi wejściowych. może mi ktoś pomoże kto kupił już ten projekt gdzie mogę zobaczyć ten domek -nawet w surowym stanie.Jestem z okolic Tarnowa-Krakowa.Ogromne dzięki pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez Tomek
#5

Mam wielką prośbę o kontakt na adres (szpytma@vp.pl) do tych co wybudowali ten dom,mam zamiar kupić taki projekt i chciałbym zobaczyć rzeczywisty wygląd.

Default avatar
Napisany przez carmen
#6

Jestem w trakcie zakupu projektu tego domu.Chciałabym go zobaczyć w rzeczywistości.Czy jest mozliwość zobaczenia tego domu u Pana? Może zna Pan adresy innych osób, które pobudowały ten dom?

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?