Temat założony przez Mar,
6 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Mar
#1

Interesuje mnie koszt otynkwania lewkoni- tynki zewnętrzne i wewnętrzne, przynajmniej w przybliżeniu.

I jak sądzicie jaki bedzie najlepszy kolor na zewnątrz? CZY KOLOR ŻÓŁTY nie przejadł się wam?

Default avatar
Napisany przez matio
#2

u mnie wykonałem kanufa tynki - policzyli mi około 720m2 - mam powiększony garaż do 4,5 m szerokości oraz podniesiona sciankę kolankową o 20cm.
Warszawa - wiec warszawskie ceny 26 zł/m2 w tym koszt materiału. Co do zewnętrznych tynków - to jeszcze się zastanawiam - prosze o poradę - czy na YTONGA - siatka + klej + jakiś gotowy tynk czy też tradycyjny mocny cementowy- proszę o poradę koszty i ew. namaiary na ekipy

Default avatar
Napisany przez Mar
#3

Sprawdź sobie jeszcze raz powieżchnie ścian bo mi wydaje się to troszke za dużo.

Default avatar
Napisany przez matio
#4

Dokonałem pomiaru z natury parteru wyszło mi 343m2. Pomiar tynkarzy to wartość 347,7m2 - tak więc bardzo zbieżne. być może piętro jest trochę inaczej liczone - same skosy pow. klatki czyli tzw 0+ wynosi 142,8m2 piętro 230,9m2

Default avatar
Napisany przez TOMO
#5

Panowie!! Ja jestem po tynkowaniu wew. i po dokładnych obliczeniach wg ustaleń z tnkarzem że glify otworów powyżej 1,5 x 1,5 są liczone x 3 , a mniejsze są nie uwzględniane tzn liczone jako pełna ściana wyszło mi 630 m (garaż jednostanowiskowy) po 21 zł/m za gips i 19 za cem. wap. i radzę samemu liczyć a nie przez Wykonawcę!!!
A na zewnątrz jest do docieplenia ok 220 m i lczy się na podobnych zasadach jak wewnętrzne.

Default avatar
Napisany przez mar
#6

Mam pytanko apropo koloru na zewnątrz jaki proponujecie?
i jakie są ceny za ocieplenie steropianem?.
pozdrowienia

Korzystny kredyt hipoteczny
REKLAMA
Konkurs foto - Twój dom w obiektywie
Konkurs foto - Twój dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Skontaktuj się z nami!

+48 12 37 21 900
Ikona zamów rozmowę z doradcą Zamów rozmowę z doradcą
Czat z Doradcą
Messenger Napisz do nas