Temat założony przez Agnes,
3 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Agnes
#1

Witam Gladiolowiczów!
My z mężem też ruszamy na jesieni z budową tego uroczego domu dla naszej trójki. Wprowadziłam wprawdzie niewielkie zmiany (dlaczego ja? bo mąż stwierdził, że nie będzie ingerował w to jak ma wyglądać moje "królestwo", ja nie ingerowałam w jego budynek gospodarczy czyli garaże, warsztaty itp. sama nie wiem co tam jeszcze wymyślił). więc zmiany polegały na tym, że zlikwidowałam okno w sypilni na parterze oraz zrobiłam trzecie drzwi zamiast okna w salonie. wiecej zmian nie robiłam, bo nie było takiej potrzeby. Cieszę się, że pojawiła się wypowiedź, że da się zrobić schody z tzw. spoczynkiem. Bardzo chciałabym zobaczyć jak wygląda jego przstrzeń na żywo więc zwracam się do Moniki i Tomka, jeżeli nie macie nic przeciwko to chętnie obejrzałabym Wasze cudo na żywo, ponieważ my jesteśmy z okolić Łukowa to byłoby stosunkowo niedaleko. Podaję swój adres e-mail jeżeli bylibyście chętni skontaktować się z nami agnes1981@gazeta.pl
Pozrdawiam serdecznie wszystkich gladiolowiczów.

Default avatar
Napisany przez Monika&Tomek
#2

Witam. Mam pytanie czy dotarł do Was mail ?
Pozdrawiam.
Tomek

Default avatar
Napisany przez Agnes
#3

Witam!
Tomku dotarł do mnie e-mail, ale ponieważ miałam pełna skrzynkę i postanowiłam zrobić generalne porządki to przez moją nieuwagę usunęłam Wasz adres e-mail.
Tak wogóle to wybieramy się do Was obejrzeć domek, bo mnie juz skręca z ciekawości ( typowa cecha kobiet), niestety w zwizązku z nawałem pracy (koniec pierwszego półrocza) w lipcu raczej się to nie uda. Jeszcze raz prosze o kontakt e-mail, to umożliwi nam szybszy kontakt.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?