Temat założony przez jasiol,
7 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez jasiol
#1

Mój dom już stoi, problem z lodówką w kuchni rozwiązaliśmy zmniejszając spiżarnię.
Dokonaliśmy kilka zmian w projekcie, zrezygnowaliśmy z drugiego tarasu w gabinecie, a z garderoby i łazienkiod tego pokoju zrobiliśmy jedną dużą łazienkę. Zamiast toalety na dole powiększyliśmy spiżarnię. Zrezygnowaliśmy z "wolego oka", dachówka do niego jest bardzo droga, a z oknem połaciowym i dachówką Robena "s" też jest super. Poza tym powiększyliśmy łazienkę na górze kosztem garderoby, będzie tam sauna. Co do kosztów to choć dużo robimy sami i tak przekroczyliśmy wartość kosztorysową.Obecnie gromadzimy materiały na wykończeniówkę. Garaż mamy osobny wolnostojący.

Default avatar
Napisany przez wiola
#2

Witaj jasiol. Czy możesz mi napisać gdzie stoi wasz domek? My mamy postawiony też w stanie surowym(bez działówek)na obrzeżach K-wa.Wprowadziliśmy dużo zmian i zastanawiam się nad kolejnymi.
Dziękuję i pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez mario
#3

Serdecznie witam!
Projekt domu w pomaranczach zworcil moja uwage. W tej chwili jestesmy na "finalnym" podejsciu do wyboru projektu. Jestem serdecznie zainteresowany zmianami dokonanymi przez Panstwa - w szczegolnosci jesli chodzi o aranzacie poddasza. Chcialbym na "gorze" urzadzic 4 pokoje. Bylbym wdzieczny na temat wymiany informacji na temat adaptacji dokonanych przez Panstwam, marzeniem zobaczenie projektu w stanie surowym. Z gory dziekujac za informacje-Mario nogiec@web.de

Default avatar
Napisany przez jasiol
#4

Jestem obecnie na etapie wykończeniówki, nasz dom stoi w okolicach Gorzowa Wlkp.

Default avatar
Napisany przez asia
#5

Witam serdecznie, czy mogę prosić o podpowiedź jak rozwiązaliście problem zabudowy schodów zabiegowych?? Szyba? Luksfery??

Default avatar
Napisany przez Grzesiek
#6

Witam, nasz dom wykończyliśmy 5 lat temu - wygląda niesamowicie . Ważne , aby zostawić kubaturę , wielkość okien, drzwi i układ zgodnie z planem . Oczywiście budowlańcy nam odradzali (trudno ten projekt zrealizować). Co do luksfer to całkowicie zrezygnowaliśmy i zrobiliśmy schody drewniane z prześwitem - wygląda super.
spiżarkę całkowicie zlikwidowaliśmy i dzięki temu powstała bardzo duża kuchnia pomimo dużego okna (nie zmniejszajcie tego okna bo później nie będzie pasować do całej kubatury. W kuchni zrobiliśmy wysepkę co też robi fajne wrażenie. Pięknie też wygląda nasz dom z zastosowanymi oknami ze szprosami wiedeńskimi (okna ciemno brązowe, drewniane dąb , firmy urzędowski) . Zamiast wolego oka zrobiliśmy jaskółkę i pasuje to jeszcze lepiej. Na dole zamurowaliśmy okno i drzwi z pokoju gościnnego i zrobiliśmy tam saunę i prysznic - wejście z holu. Pięknie pasują na balkonach balustrady z desek drewnianych w kolorze okien. Nasz dom stoi pod Krakowem i z opinii postronnych osób robi niesamowite wrażenie. Kilka osób brało od nas projekty kolumn , które są przy wejściu i na tarasie. gdy coś to proszę pisać. powodzenia w realizacji

Default avatar
Napisany przez Jolanta
#7

Grzesiek bardzo ciekawi mnie jak wyglądają twoje balustrady drewniane - też takie planuję - czy jest możliwość dostać parę zdjęć na meila? Ja też buduję ten dom w okolicy Krakowa

Korzystny kredyt hipoteczny
REKLAMA
BRAAS - Jakość na lata
REKLAMA
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?