Temat założony przez Marcin,
3 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Marcin
#1

Witam serdecznie wszystkich.
Właśnie zamówiłem projekt antonówki i czytając forum doszedłem do wniosku nie wiem czy dobrego, i właśnie prosiłbym w utwierdzeniu mnie w tym iż. Planuję zwiększenie nieco okien na scianie frontowej bo wydają mi sie nieco śmiesznie. Poza tym rezygnuję z okien na ścianie gdzie znajduje się wykusz. Podyktowane jest to rzeczywiście małą kuchnią.Mam pytanie jak wyglądaja te betonowe schody i jak to wygląda pod nimi. Mam na myśli pomieszczenie gospodarcze, gdyż wydaję mi się że znajdują się tam schodki prowadzace do garażu. jeśli nie sprawi to komuś z Państwa problemu bardzo proszę o przysłanie mi zdjęć domu z zewnątrz jak i częśći mieszkalnej na adres: muaran@vp.pl. Z góry serdecznie dziekuę. Pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez basiab
#2

Powiem tak, okna w ścianie frontowej można jedynie zwiększyć na wyskości, bo na szerokość nie ma za dużo miejsca. Ale mam takie okna jak w projekcie i uważam że całkiem dobrze to wygląda i nie są wcale takie małe (można zobaczyć na innym wątku). Jeżeli chce się powiększyć kuchnie kosztem jadalni (likwidacja okna w wykuszu) to myślę, że OK - ja natomiast mam tamtędy wyjście na taras (a nie z salonu). Apropos schodów, to wcale nie wylewałam ich z betonu, tylko będę miała drewniane i pod jedną częścią schodów istnieje możliwość wygospodarowania miejsca na małe pom.gospodarcze i rzeczywiście są dwa schodki do garażu (ale to pomieszczenie jest tylko pod tą częsią schodów, co lecą do góry). Życzę powodzenia i udanych zmian, bo to bardzo ważny początek :-)

Default avatar
Napisany przez wojtas
#3

Częściową odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w wątku: ,,Pilnie zobaczę dom w antonówkach". Mam podobne przemyślenia do twoich w kwestii wielkości okien i zamurowania ich w bocznej elewacji.

gotowy projekt Dom w antonówkach (G) WT 2021 - 400 zł
Dom w antonówkach (G)
jednorodzinny z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym
107,78 + 17,60 + 4,30
Koszty : 199 600 zł
Cena: 3 270 zł 2 870 zł (2 333,33 zł netto)
White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?