Temat założony przez BARTOLINI1212,
3 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez BARTOLINI1212
#1

Planuję budowę tego domu.Zastanawiam się nad dachem dwuspadowym,jak w domu pod jarząbem.Zastanawiam się gdzie dać telewizor, czy tak mała spiżarnia ma sen, gdzie dać dodatkowo toalet. Może ktoś pomoże.

Default avatar
Napisany przez Przemek
#2

Witam! Jeśli chodzi o dach dwuspadowy w "Serdeczniku" to są "gusta i guściki"-mi się tak nie podoba.Po drugie nie wiem jak to wygląda pod względem konstrukcji więźby. Ja bynajmniej nie poszedłbym w tym kierunku.Lepiej wybrać inny projekt.Jeśli chodzi o telewizor, to jedyne rozsądne miejsce jest w salonie w rogu pomiędzy ścianą na której jest wykusz - a ścianą gdzie jest wyjście na taras.Ja tak mam i jest super. Pozdrawiam!

Default avatar
Napisany przez Przemek
#3

...Jeśli chodzi o spiżarnie, to ja z niej zrezygnowałem.Wejście do kuchni dałem z lewej (tam gdzie spiżarnia) strony i mam dużą kuchnie.Jeśli chodzi o toaletę to mam osobno.Zrezygnowałem z kotłowni i wydzieliłem toaletę kosztem łazienki. Osobne wejście z przedpokoju. Łazienka w tej chwili ma ogromną narożną wannę i kabinę z natryskiem.

Okna, drzwi balkonowe, tarasowe i zewnętrzne
REKLAMA
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?