Temat założony przez dziubek,
7 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez dziubek
#1

Mam projekcik tego domku i chcę go postawić ogrzewanie eko-groszek jak wygospodarować więcej miejsca pod ten piec?Myślę o przestawieniu prysznica pod schody a w jego miejsce oczywiście po wciągnięciu wnęki powiesić kibelek ale nie wiem czy się zmieści w wysokości?Może ma już ktoś postawione schody w tym domku i wie jaka jest wysokość pod schodami w łazience na parterze?

Default avatar
Napisany przez to_tylko_ja
#2

Pod schodami na upartego zmieści się prysznic. Ja mam całą przestrzeń pod schodami połączoną z łazienką, przez co można spokojnie umieścic tam kosz na pranie, pralkę, kibelek i mały regał na chemię. A na wejściu do łazienki na końcu bedzie stał prysznic. Ścianę w kotłowni mam bez tej wnęki na prysznic jaka byla w projekcie. Jest teraz prosta. Piec powinien się zmieścić bez problemów, choć wielkość kotłowni nie powala na kolana.

Default avatar
Napisany przez Hubert
#3

Czy możesz jakoś dokładniej opisac łazienke na dole. Ciężko mi wyobrazić sobie zmieszczenie tych wszystkich rzeczy na tak małej powierzchni. Może jakieś zdjęcie? Będę bardzo zobowiązany.

Default avatar
Napisany przez t0_tylko_ja
#4

W dolnej łazience mam prysznic, umywalkę (to w lini prostej jak się patrzy od drzwi), pod schodami jest sedes i pralka.

Default avatar
Napisany przez przylepa
#5

 Jeśli jest  ktoś kto buduje domek w robiniach, proszę się odezwać !

Default avatar
Napisany przez Marcin Kloch
#6

Witam razem z żoną kupiliśmy ten projekt ruszamy z budową w okolicach czerwca jednak mam takie pytanie cały czas flustruje mnie kotlownia która znajduje się od przodu domu chciałem ją zamienić z łazienką na dole. Pierwszy etap wykonałem tzn tak jak ścianka wchodzi w miejsce gdzie ma być kabina prysznicowa nie wraca tylko ciągnie się do przodu, zrezygnowałem z drzwi tych miedzy garażem. Najważniejszą rzeczą jednak jest komin ponieważ w tym miejscu gdzie został zaprojektowany chciałbym zrobić drzwi do łazienki bo nie wyobrażam sobie wejścia do niej z przedsionka. Przesunąłbym w głąb sciankę na której zamontowane są drzwi do zaprojektoanej łazienki. no ale ten komin. Moja koncepcja jeszcze nie przedyskutowana z nikim jest taka komin znalazlby sie za scianą działową która jest miedzy garażem a domem mniej więcej na wysokości czesciowo zachodzi na drzwi ktore sa zaprojektowane a z ktorych zrezygnowałem. pozwloli mi to na gorze nie trafiać na żadną krokiew koszową a na górze komin byłby w lewym górnym rogu pomieszczenia nr 9. Jaki rezultat takiej zmiany Na dole w ponieszczeniu nr 6mam łązienkę z dużym ładnym oknem od przodu i zawsze czystą firanką i szybą z wejsciem w miejscu gdzie teraz jest komin. cdn

Default avatar
Napisany przez Marcin Kloch
#7

cd.. W ponieszczeniu nr 5 na dole po skróceniu przedniej ścianki  i wyprostowaniu tej za przysznicem dawnym mam piec na wprost wejścia na ścianie miedzy garażem a nową kotłownią, po lewej stronie pod schodami mam miejsce na część opału ekogroszek jakieś drewno do rozpałki. Tak sobie to rozplanowałem tylko nie wiem czy wszystko przemyślałem więc może się ktoś wypowie za co będę wdzięczny. Prosiłbym również o zdjęcia osób już wykonujących z ponieszczeń i rozłożenia etc. Ja na pewno będę zamieszczał w etapie budowy zacznę od kwietnia bo wtedy powstanie ogrodzenie. moj mail do kontaktów marcin.kloch@interia.pl

2019 03 01 ikona kredyt c
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?