Temat założony przez asia,
4 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez asia
#1

Witam.Czy kogoś z Państwa zainteresował projekt tego domu? Jest w nim budzący kontrowersje salon,ale poszerzony o "słynny" metr. Jeśli ktoś z Was ma jakiekolwiek uwagi na temat tego domu to proszę o napisanie,o wyrażenie wlasnych opinii. Dziękuję.

Default avatar
Napisany przez Iwona
#2

Witam,
trochę późno, ale odpowiem. Jestem w trakcie budowy tego projektu. Dzięki temu metrowi salon jest przestronny i bardziej ustawny, ponieważ można postawić stół w dowolnym miejscu. Jeśli chodzi o inne zmiany, to zrezygnowaliśmy z garderób, które w przypadku dorastających dzieci są źródłem wiecznego bałaganu, dzięki temu pokoje stały się bardziej ustawne. No ale wszystko zależy od tego kto co potrzebuje.

Default avatar
Napisany przez Zuwit
#3

Czy to możliwe, że nikt nie buduje tego domu? Ja mam pytanko-czy ktoś z państwa powiększał w tym projekcie garaż na dwustanowiskowy?Może prosiłabym o zdjęcia wnętrz domku o ile możliwe na adres aga.romanowska@interia.pl 

Default avatar
Napisany przez joana
#4

Witam!właśnie przymierzamy się z mężem do kupna projektu tego domu w województwie opolskim!proszę o kontakt osoby zainteresowane wymianą doświadczeń na temat projektu i wprowadzanych zmian!proszę o zdjęcia domu, jeśli jest ktoś w trakcie budowy, lub po zakończeniu.mó adres email:joana555@op.pl

Korzystny kredyt hipoteczny
REKLAMA
BRAAS - Jakość na lata
REKLAMA
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?