Temat założony przez Ilona i Robert,
2 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Ilona i Robert
#1

Witam wszystkich lawendowiczów, ja wraz z mężem zdecydowaliśmy się na budowe tego ślicznego domku z piwnicą, jesteśmy na etapie dachu więc jeszcze dużo przed nami ale i tak jesteśmy szczęśliwi.
Zmiany jakie wprowadziliśmy to likwidacja przestrzeni nad salonem dzięki temu mamy dodatkowy pokój powiększyliśmy o mert salon , zlikwidowaliśmy stopień z kuchni do jadalni, ponieważ mamy piwnice to kotłownie zmieniliśmy, dzięki temu na dole zrobiliśmy sobie sypialnie z kotłowni własną łazienkę połączoną drzwiami z sypialnią z z wnęki która była w kozytarza - garderoby zrobiliśmy garderobe taż połączoną z sypialnia dzięki temi mamy swoja łazienke i garderobe i możemy spać na dole a na duze dzieci i pokój gościnny. W jadalni gdzie było duże okno zrobiliśmy wykusz a w nim dodatkowe wyjście taraz przedłużyliśmy aż do tego wykuszu, dzięki temy na ogród edziemy wychodzić drzwiamu w wykuszu a nie przez salon, choć w salonie oczywiście też te duże okno jest funkcjonalne, zlikwodowaliśmi małe okienka w salonie i dwa w kuchni na jedno większe reszta chyba zbez zmian :) Jesteśmi bardzo zadowoleni. Najbardziej baliśmy się czy schody z podpiwniczeniem nie stracą efektu ale nie jest ok też są ładnie widoczne i otwarte na salon.

Pozdrawiam

Ilona i Robart.

Default avatar
Napisany przez KERI
#2

Witam wszystkich. Z wielką uwagą przeczytałam wpis Ilony i Roberta, ponieważ ja też kupiłam projeskt lawendy z piwnicą. Też dokonałam zmian w projekcie dotyczących parteru (kotłownia do piwnicy, a zamist kotłowni i niby garderoby, większa łazienka z odrębnym WC i z przejściem do garderoby z pokoju). Najbardziej także martwią mnie schody do piwnicy, poniewaz nie umiem sobie ich zupełnie wyobrazić. Mam zatem prośbę do Ilony i Roberta - jeżeli macie zdjęcie swoich schodów dodajcie je do forum albo prześlijcie na adres e-mail tonder1@o2.pl. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich.

gotowy projekt Dom w lawendzie
- 450 zł
Dom w lawendzie
jednorodzinny z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym
121,89 + 19,27 + 7,33 + 5,23
Koszty : 311 300 zł
Cena: 4 130 zł 3 680 zł (2 991,87 zł netto)
2019 03 01 ikona kredyt c
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?