Temat założony przez Roman,
261 zdjęć, 576 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Roman
#1

Witam serdecznie!
Chciałbym nawiązać kontakt z osobami, które zdecydowały się na budowę domu w rezedach.
Ciekaw jestem Państwa opinii na temat tego domku oraz spostrzeżeń w trakcie budowy, które moga być dla innych przydatne.
Obecnie jestem na etapie wyboru projektu i zastanawia mnie dlaczego nikt do tej pory jeszcze nic o rezedach nie pisał, czyżby nie trafiony projekt?
Z niecierpliwością czekam na Państwa opinie.
Pozdrawiam Roman z Rzeszowa!

Default avatar
Napisany przez Gośka
#2

Witam!Dom w rezedach jest nowym projektem archonu, wraz z mężem zdecydowaliśmy się na ten projekt.Dom wydaje się być funkcjonalny.    

Default avatar
Napisany przez Bozena7
#3

Ten projekt jest stosunkowo nowy i dlatego nikt nie budował go jeszce chyba... Ja jestem nim bardzo zainteresowana. Raczej na 90% go kupimy. Czekamy narazie na warunki zabudowy. Bardzo fajnie, że ktoś tutaj z się odezwał. Zamierzam podejść do biura i zapytać się o szczegóły projetku.

Jedynie co zmienimy to zamknięcie kuchni od strony salonu (nie ma gdzie dać telewizora), a na ścianie tylnej domu (wyjście na ogród) będzie okno drzwi balkonowe okno (obecnie jest balkon, okno, balkon). Zastanawiamy się także nad systemem ogrzewania, Przypuszczalnie będzie węgiel i gaz... A reszta bardzo nam się podoba!!!

Miasto Dębica.

Default avatar
Napisany przez
#4

Przynajmniej ścianka kolankowa jest 108 cm i nie trzeba podwyższać.:D

Default avatar
Napisany przez bozena7
#5

Czy zastanawialiście się nad podpiwniczeniem częśćiowym domu??

Default avatar
Napisany przez Gośka
#6

Witam! Projekt zakupiony jeśli się uda w tym roku zaczniemy, czekamy na pozwolenie. 

Default avatar
Napisany przez bozena7
#7

My czekamy na warunki zabudowy, zaraz po ich otrzymaniu, kupujemy projekt. Czy mogłąbyś napisać jakiej wielkości są te trzy okna od strony kuchni i salonu??? Byłabym wdzięczna.

Default avatar
Napisany przez Gośka
#8

Witam! Okna (kuchnia i salon) są wielkości 90/130. Prześlij emaila to porozmawiamy.  

Default avatar
Napisany przez fama
#9

Witam! Zamierzam budować dom w rezedach w Krakowie. Chętnie wymienię się spostrzeżeniami z obecnymi i przyszłymi posiadaczami tego domku! Pozdrawiam :-)

Default avatar
Napisany przez
#10

Pani Gosiu, Podaję e-mail: bozenapl@interia.pl Jeszcze nie mam warunków zabudowy, myśę iż w ciągu 2 tygodni max przyślą je nam.

Default avatar
Napisany przez
#11

Default avatar
Napisany przez Robert
#12

Właśnie zakupiłem projekt domu w rezedach i jestem w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. Z budową ruszam w marcu przyszłego roku, ale chętnie skorzystam z uwag na tym forum. Ja np. ze względu na wąską działkę i obniżenie kosztów rezygnuje z wykuszu, zamiast niego dokładam dwa okna połaciowe( jedno łazienka drugie pokój) łącze pralnie z łazienką na górze (likwiduję drzwi ze spocznika do pralni) część kąpielową robię w dole w miejscu pralni a wyżej (gdyż jest tam niewielka różnica poziomów) umywalka, pralka itp. Nie mam jeszcze dobrego pomysłu na tv w salonie, reszta mi odpowiada i nic nie będę chyba zmieniał ( okaże się w praniu). Pozdrawiam...

Default avatar
Napisany przez
#13

Widzę, że forum rezednikowe się rozkręca, mieliśmy czas żeby jeszcze poszukać odpowiedniego projektu ale wracamy jednak do rezed, jesteśmy na końcowym etapie uzyskania WZ i kupujemy ten projekt!. Jeżeli ktoś z was dysponuje aktualnym kosztorysem to bardzo prosiłbym o kontakt na e-maila: bartolomeo25@interia.pl
Pozdrawiam!

Default avatar
Napisany przez Roman z Rzeszowa
#14

Czy ktoś myślał może o zrobieniu kotłowni w garażu, a garderoby w pomieszczeniu gospodarczym? Brakuje mi też w tym projekcie spiżarki tzn. mojej żonie, może ktoś ma jakiś pomysł?

Default avatar
Napisany przez Gośka
#15

Witam!My z mężem myśleliśmy o tym aby pod schodami wygospodarować mały kącik na słoiki i inne rzeczy, fakt nie za dużo tam miejsca ale zawsze coś można zmieścić, trzeba tylko schody zrobić inaczej bez tej ścianki która zabiera troszkę miejsca. 

Default avatar
Napisany przez JUSTYNA
#16

Witam,
ja też jestem zainteresowana kupnem projektu? Proszę o zdjęcia z budowy. Ja mam zamiar zrobić pomieszczenie gospodarcze w garażu, zabudować kuchniię, bez wyjścia na salon i zlikwidować tym samym jedno okno z boku a w to miejsce wstawić 2 większe. W gabinecie wstawiłabym okno a nie drzwi balkonowe, i niewiem czy jest potrzebne okno nad kanapą w salonie powiększyłabym drzwi balkonowe.

Default avatar
Napisany przez Sylwia
#17

Witam! Ja również jestem zainteresowana tym projektem, ale nie mamy jeszcze warunków zabudowy, więc muszę cierpliwie czekać. Bardzo chętnie jednak w międzyczasie podpatrze jak budują inni i jakie wprowadzają zmiany.

Default avatar
Napisany przez Aneta
#18

My kupiliśmy projekt domu w rezedach już wiosną, jak tylko pojawił się na stronie archonu. Bardzo nam się podoba. Jedyne co chcemy zmienić to okno balkonowe w gabinecie na zwykłe okno i chcemy połączyć łazienkę z pralnią i zrobić dużą łazienkę (ale o tym jeszcze myślimy). Warunki zabudowy już mamy, czekamy na pozwolenie. Jak wszystko dobrze pójdzie to zaczniemy budowę jeszcze w tym roku. A swoją drogą miło dowiedzieć się co inni zmieniliby w tym projekcie.

Default avatar
Napisany przez Gośka
#19

Witam!Czy ktoś już buduje dom w rezedach?Proszę o zdjęcia.

Default avatar
Napisany przez Jadzia
#20

Kupiliśmy projekt,mamy już pozwolenie,budowę zaczynamy na wiosnę,Chcemy koło kuchni wygospodarować spiżarkę,i nie podobają mi się schody betonowe,chętnie skorzystamy z podpowiedzi

Default avatar
Napisany przez Lilek
#21

Witam wszystkich
Bardzo jestem ciekawa opinni osób, które zaczęły już bądź skończyły budowę tego domku. Poważnie zastanawiamy się z mężem nad tym projektem. Jak narazie jedynym jego minusem jest to że jest ciut przymały. Chodzi mi głównie o salon i kuchnię.
Ale być może tylko się nam tak wydaje? Może w rzeczywistości domek jest bardzo funkcjonalny, ustawny i przytulny? Chętnie z kimś na ten temat porozmawiam.
Może być na forum bądź drogą mailową
kijanka9@wp.pl

Pozdrawiam
Lilek

Default avatar
Napisany przez Lilek
#22

Oj co tu taka cisza?
Ja dzisiaj nakreśliłam sobie na szybko jakich zmian chciałabym dokonać.
To moje propozycje:

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom w rezedach obrazek 18624
Default avatar
Napisany przez Lilek
#23

I jeszcze poddasze. Zmiany w oknach i drzwiach balkonowych zostały spowodowane zamianą lukarny na balkon. Nie chciałam mieć w jednym pokoju dwoje drzwi balkonowych i wyszedł mi taki twór:

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i tak jak wszyscy czekam na zdjęcia z budowy. A może ktoś już prowadzi swój dziennik budowy?

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom w rezedach obrazek 18625
Default avatar
Napisany przez Lilek
#24

Co tu tak cicho?
Jadzia a myślałaś żeby urządzić spiżarkę w kotłowni? Chyba zostanie tam trochę miejsca. Nam takie rozwiązanie by odpowiadało.
Poza tym w gabinecie myślałam żeby zlikwidować tę ściankę dzielącą gabinet ze schodami i część wnęki zaadoptować pod biblioteczkę.
Kto jeszcze będzie budował ten domek?

Default avatar
Napisany przez Gośka
#25

Witam!Fundamenty wylane, jeśli mi się uda jutro zamieszczę zdjęcia.Zlikwidowaliśmy z mężem taras ze względu na wąską działkę, tzn. taras będzie ale z drugiej strony.Poza tym likwidacja balkonu, oraz drzwi balkonowych w gabinecie i okna w kuchni. Pod schodami wygospodarowany kąt na spiżarnię.Dalsza część prac na wiosnę.    

Default avatar
Napisany przez Lilek
#26

Gośka super!!! Gratulacje! :)
My dzisiaj odebraliśmy od kuriera projekt. Cieszymy się jak dzieci :D

Też planujemy zlikwidować okno w kuchni, zamienić drzwi balkonowe na okno w gabinecie i wygospodarować spiżarkę w kotłowni. Jak rozwiązaliście okna w jadalni? My chcemy 2 zamienić na jedno większe, ale jeszcze nad tym myślimy.
No i czekam na zdjęcia :)
Chętnie powymieniam maile: kijanka9@wp.pl

Default avatar
Napisany przez Iwona
#27

Mam pytanie w sprawie kosztów, czy stan pod klucz w kwocie ok. 250 tys. jest możliwy?

Default avatar
Napisany przez Daria
#28

Witam serdecznie my z mężem również jesteśmy zainteresowani budową domku w rezedach, bo choć nieduży wydaje się funkcjonalny. Proszę o wklejanie zdjęć, ja również gdy zaczniemy budowę zamieszczę fotografie. pozdrawiam!

Default avatar
Napisany przez Jan
#29

Ja też jestem zainteresowany budową tego domu, zastanawiam sie jednak czy ktoś zamierza z gabinetu zrobić sypialnię i w związku z tym czy wejście do tej stypialni  (jest w salonie) nie będzie uciążliwe.

Default avatar
Napisany przez miras
#30

Witam serdecznie. Jestem na etapie wyboru projektu.. Ten projekt najbardziej mi odpowiada.  Zauwarzyłem, że zainteresowanie nim jest bardzo małe,może dlatego ,że jest nowy. Według mnie domek jest zgrabny i funkcjonalny. Bardzo proszę jeśli  ktoś ma jakieś spostrzerzenia lub uwagi,albo zdjęcia to proszę pokazac na forum.Jesli ja będe miał podzile się.Pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez Anna
#31

Witam Jestem zainteresowana kupnem projektu dom w rezedach.  Czy ktoś myślał, żeby z garażu wydzielic miejsce na kotłownię i czy wogóle istnieje taka możliwośc. Czy można przesunąc schody tat żeby wejście do pokoiku na parterze było od strony holu, a nie od strony salonu.Cz jest możliwośc zamówienia tego projektu już z tymi zmianami? Jeżeli możecie podpowiedzcie. Pozdrawaim. 

Default avatar
Napisany przez Gośka
#32

zdjęcia 

Default avatar
Napisany przez Gośka
#33

1

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom w rezedach obrazek 19816
Default avatar
Napisany przez Gośka
#34

2

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom w rezedach obrazek 19817
Default avatar
Napisany przez Gośka
#35

2

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom w rezedach obrazek 19819
Default avatar
Napisany przez Gośka
#36

3

Dołączone zdjęcia:

forum  Dom w rezedach obrazek 19820
Default avatar
Napisany przez Gośka
#37

Witam!Dom w rezedach myślę że stan pod klucz w kwocie 250tys jest możliwy, trzeba jednak część pracy wykonać systemem gospodarczym czyli samemu lub przy pomocy rodziny.Niestety nie ma możliwości zakupu projektu ze zmianami, gotowy projekt można zaadoptować do własnych celów u architekta.Sypialnia na parterze tak właśnie będzie w naszym domku i nie wydaje mi się żeby było to uciążliwe.  

Default avatar
Napisany przez Lilek
#38

Gośka kawałek murka wystającego z ziemi a się napatrzeć nie można :D
Dzięki za zdjęcia :) My jeszcze w papierkach siedzimy.
Garaż zostawiliście tak jak w projekcie, czy był powiększany?

Default avatar
Napisany przez Przemek
#39

glaczego nie zamienic kuchni z pokojem jak chcecie wyjście na hol? chetnie doradze w tematach wykonania prac i rozwiązan mój adres:jarecki_rybka@interia.pl

Default avatar
Napisany przez Przemek
#40

Aniu nie polecam przesówania schodów ponieważ klatka schodowa jest za mała na takie zmiany! Jest inna możliwośc ale to już na mój adres!

gotowy projekt Dom w rezedach - 400 zł
Dom w rezedach
jednorodzinny z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym
105,51 + 20,40 + 6,03
Koszty : 193 900 zł
Cena: 3 110 zł 2 710 zł
White
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych

Pisz BLOGA
Rozpocznij Swoją przygodę
z budową domu!
Pisz bloga

Rabat 400 zł
na każdy projekt domu!
Projekt domu ARCHON+
newsletter

Konkurs FOTO
Dom w obiektywieWeź udział i wygraj ...
Konkurs foto - Dom w obiektywie

270 057 fanów
Dołącz do nas!
Polub nas na facebooku

Film z realizacji
Zaproś ekipę filmową ARCHON+ do swojego domu
Zgłoś swój dom do filmu
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?