Temat założony przez magda,
9 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez magda
#1

Bardzo proszę o pilny kontakt kogoś kto budował lub buduje dom wg tego projektu. Mój adres: pajto@op.pl- dzięki Magda

Default avatar
Napisany przez krecik
#2

za tydz.ekipa wylewa mi fundamenty.zmiany jakie wprowadzilem to beton kom.zmiana stropu na terriwe,zlikwidowalem okna w dachu poza lazienka powiekszajac boczne w tych pomieszczeniach.dodatkowo dodalem wejscie ala dworek i podwyszszylem scianke kolankowa na 100cm. na dachu zamiast marsylki planuje karpiowke.jesli ktos moze podzielic sie doswiadczeniami z budowy bede bardzo wdzieczny.

Default avatar
Napisany przez Magda
#3

Nasz Jemioła już stoi i dlatego nie radzęrobić wejścia ala dworek. Daszek nad drzwiami jest bardzo wysoko zwłaszcza po podniesieniu ścisny kolankowej ( my podnieśliśmy o 2 porothermy. Pozdrawiam

Default avatar
Napisany przez krecik
#4

witam magda mam prosbe jakbys mogla przeslac mi zdięcie tego daszku na meila ja podwyzszyłem tylko o 1 suporek.pozatym dodatkowo dorabiali mi fundamenty pod ścianke pomiedzy schodami a łazienką bo kierownik stwierdził ze schody muszą sie na czymś trzymac. mój adres krzysztofkret@interia.pl

Default avatar
Napisany przez Grzegorz Gorączko ARCHON+
#5

W części konstrukcyjnej projektu znajdują się rysunki zawierające szczegóły zbrojenia oraz podparcia schodów i nie jest konieczna dodatkowa ściana nośna.

Default avatar
Napisany przez krecik
#6

Panie Goraczko to na czym postawiona jest sciana pomiedzy lazienka a schodami i co wypelnia przestrzen pomiedzy spirzarka a lazienka bo w moim budynku musiala byc tam dodatkowa sciana fundamentowa.ponadto rura wentylacyjna wychodzi z garderoby na poddaszu a nie lazienki jak jest napisane w projekcie.

Default avatar
Napisany przez Grzegorz Gorączko ARCHON+
#7

Witam serdecznie
Ściana pomiędzy łazienką a spiżarką pod schodami jest ścianą działową, fundamenty wykonuje się jedynie pod ścianami nośnymi celem przekazania obciążeń na podłoże.
Ściany działowe w zależności od ich rodzaju i ciężaru posadawia się na podbetonie bądź wylewce, bez konieczności wykonywania pod nimi ław fundamentowych.

Default avatar
Napisany przez krecik
#8

moja jemiołka

Default avatar
Napisany przez Iwona
#9

Kupiliśmy projekt domu pod jemiołą, proszę o kontakt z kimś, kto wybudował taki dom. Bardzo chciałabym zobaczyć jak wygląda realizacja projektu i dowiedzieć się na co trzeba zwrócić uwagę, ewentualnie jakie zmiany można czy trzeba wprowadzić.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?