Temat założony przez ania i grzes,
3 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez ania i grzes
#1

mam pytanie odnosnie podlogowki i grzejnikow , gdzie montowaliscie podlogowke a gdzie grzejniki, czy w salonie wystarczy sama podlogowka?a  w wiatrolapie zona upiera sie na grzejniku a ja wole podlogowke,a moze obydwa?

Default avatar
Napisany przez Ewelina i Tomek
#2

Cześć, my mamy w salonie tylko podłogówkę. Wyprowadziłem w ścianie co prawda rurki gdyby była potrzeba zamontowania w przyszłości grzejnika, ale to nie będzie konieczne. Podłogówkę mam właściwie na całym dolnym piętrze (salon, hol, wiatrołap, kuchnia, łazenika) po za gabinetem, gdzie mam grzejnik. Dodatkowo grzejnik zamontowałem w łazience. W domu mogę ustawić dowolna temperaturę, teraz mam w domu 3 miesięczne dziacko i temp. jest ~22 stopnie. Bardzo ważne jest, żeby wogóle mieć wiatrołap - tworzy on bufor. Niektórzy rezygnuą z niego (nie zakłądaja drugich drzwi) co kończy się podkładaniem szmat pod drzwi... Czasem w bardzo zimne dni w wiatrołapie temp. była wyczuwalnie niższa, ale to nie znaczy że trzeba tam założyć grzejnik i tak jest tam mało miejsca.  Pozdrawiam Tomek

Default avatar
Napisany przez elzab
#3

Ja mam podłogówkę w holu ( w tym wiatrołap), łazience i kuchni plus grzejnik w salonie i jadalni. Wiatrołap nie musi posiadać grzejnika - naprawdę nie ma powodu. Podłogówka jest bardzo dobrym sposobem ogrzewania, u nas sprawdza się świetnie, my w salonie nie mamy, ale myślę, że jest lepsza od tradycyjnych grzejników - ciepło rozchodzi się równomiernie.

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?