Temat założony przez Beata&Jarek,
3 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Beata&Jarek
#1

Witam,W tym projekcie kotłownia od komina oddzielona jest toaletą, zastanawiamy się nad innym dla tej sprawy rozwiązaniem. Czy ktos użytkuje ten dom w takim rozłożeniu kotłowni? Nie robiliśmy podpiwniczenia ze względu na podmokły teren i dodatkowe koszty, więc pozostaje nam ta wersja :(  

Default avatar
Napisany przez Magda
#2

My planujemy zwęzić korytarz, przesunąć łazienkę do przodu, a z tyłu zostawić ok 0,7 m, żeby kocioł miał dostep do komina. Musimy się jeszcze doradzić fachowca co do szczegółów, ale raczej nie będzie innego wyjścia. Myśleliśmy nad przeniesieniem w-c, ale to nie jest proste.

Default avatar
Napisany przez Beata&Jarek
#3

Hey,O takim rozwiązaniu nie pomyślałam-niezla myśl! Wcześniej wprowadziliśmy zmiany, dodaliśmy okienko w toalecie oraz chcieliśmy zwęzić korytarz na korzyść łazienki bo chcieliśmy tam wstawić brodzik. Mysleliśmy też o zamianie miejscami kotłowni z łazienką z wyjściem na przedpokój. Muszę przyznać, że najchętniej zrobiłabym z garażu kuchnie a z kuchni łazienkę i by był po problemie ale mój mężuś koniecznie chce mieć ogrzewany garaż :(Dzięki za rady czekam na inne pomysły :) 

BRAAS - Jakość na lata
REKLAMA
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?