Temat założony przez Monia,
5 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez Monia
#1

Witam wszystkich budujących dom w lucernie p.Interesuje mnie koszt wybudowania samych piwnic, gdyż nie wiem czy jednak zdecydować się na piwnicę czy z nich zrezygnować.Będę wdzięczna za odpowiedź, bo widzę że już sporo osób wybudowało ten domek.

Default avatar
Napisany przez Magda
#2

Budowaliśmy piwnie z garażem na 2 samochody w tym duzym pomieszczeniu wjazd z boku gdzie było te duże okno reszta jakw projekcie - do stanu surowego zamkniętego to ok 50 tys....

Default avatar
Napisany przez Monia
#3

Dziękuję za odpowiedź.Może jeszcze ktoś ma ochotę podzielić się informacją na temat kosztu budowy piwnic.A i jeszcze mam jedno pytanko.W tym projekcie są piwnice, ale dlaczego nie widać żadnego okna piwnicznego na rysunku domu (chodzi mi tu o elewację budynku), czy te piwnice są tak głęboko w ziemi?Czy jak zdecyduję się na piwnicę to osoba adaptująca projekt będzie musiała mi te okna doprojektować, zeby one były nad powierzchnią ziemi?

Default avatar
Napisany przez Archon +
#4

Pani Moniko. Okna piwniczne zlokalizowane są 46 cm pod poziomem zero, właśnie z tego względu nie są widoczne na wizualizacjach. Doświetlenie okien zapewnione jest przez odpowiednie studzienki. Głębokość piwnic wynosi 266 cm. Okna zaczynają się na wysokości 130 cm.   Pozdrawiam. Tamer Tomasz MassriMłodszy Doradca Projektowytamer.massri@archon.pl

Default avatar
Napisany przez Monia
#5

A czy te okna piwniczne można umieścić nad tym poziomem zero i czy przez to budynek bardziej się podwyższy?

gotowy projekt Dom w lucernie (P)
KOD: 400NOWYDOM
Dom w lucernie (P)
jednorodzinny z poddaszem, z piwnicą
130,54 +73,74
Ikona pokojów6
Ikona łazienki + toalety2
Koszty budowy : 412 100 zł
Cena z kodem 400NOWYDOM
4 390 zł (3 569,11 zł netto)
Kod ważny do 21.06.2024 r. godz. 08:00
Cena regularna 4 790 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 4 360 zł
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?