Temat założony przez stani,
11 zdjęć, 2 wpisy (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez stani
#1

Od 4 miesięcy szukam projektu domu dla dwojga i dotarlem tutaj. Aranzacja wnętrz w/g mnie perfekcyjna, dokładnie czegoś takiego szukałem. Zasmuciło mnie natomiast: ksztalt dachu i strop. W tak małym domku strop żelbetowy to moim zdaniem nieporozumienie.To samo dotyczy dachu kopertowego. Wykonanie takiego dachu to koszt przynajmniej dwukrotnie wyższy od dachu dwuspadowego. Po dokonaniu takich zmian, naprawdę kupiłbym ten projekt. Na mojej działce 32x15 wymiary zewnętrzne domu są optymalne / mogę zbudować dom o szerokości nie większej niż 7,5 m/. Pozdrawiam.

Default avatar
Napisany przez
#2

Witamy,Bardzo dziękujęmy za sugestie i uwagi dotyczące wspomnianego projektu. Nie wykluczone, że w przyszłości powstanie właśnie taki projekt. Niemniej jednak na chwilę obecną, chcielibyśmy zaproponować dwa projekty, które są najbardziej zbliżone do wspomnianych wytycznych. Zachęcamy do zapoznania się z: "Domem w jagodach" oraz "Domem pod papają 2". Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że w każdym projekcie istnieje możliwość wprowadzenia takich i ewentualnie innych zmian. Ich realizację należy zlecić osobie, która będzie adaptować projekt. Na wprowadzenie każdej zmiany Inwestor, otrzymuje bezpłatną zgodę na zmiany. Pozdrawiamy,Zespół ARCHON+   

gotowy projekt Dom w kuklikach
do 70m² zabudowy
- 350 zł
Dom w kuklikach
jednorodzinny parterowy
48,51
Koszty budowy : 141 500 zł
3 130 zł 2 780 zł (2 260,16 zł netto) Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 630 zł
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?