Temat założony przez eLLe,
7 wpisów (ostatni wpis: )
Default avatar
Napisany przez
#1

Hej! Czy ktoś zdecydował się na ten projekt? Chętnie wysłucham ewentualnych uwag. Dla mnie jest idealny ale fajnie poczytać co inni sądzą na ten temat. Mam nadzieje że szybko uda mi się załatwić formalności i zacznę jego budowę. Pozdrawiam zainteresowanych - dzielmy się informacjami :)

Default avatar
Napisany przez anton
#2

zdecydowałem się na ten projekt. załatwiamy formalności, gaz, woda. Nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Po kilkumiesięcznym poszukiwaniu zlaleźlismy tutaj dom, który w 100% nam odpowiada. Czy ktoś w okolicy Krakowa zdecydował się na budowe? bede wdzieczny za informacje :)

Default avatar
Napisany przez akm
#3

Witam, Nam też bardzo podoba się ten projekt, a przeglądneliśmy już wiele :) Juz prawie jesteśmy zdecydowani na ten domek :) Planujemy jednak pare zmian, okna podobaja nam sie takie jak są w IDAREDACH G2, ale chcielibyśmy tez poszerzyć garaż o jakiś metr i ewentualnie w druga strone o 0.5 m, nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać i czy takie zmiany będą dozwolone. Generalnie uważam, ze Archon ma najlepsze projekty :)

Default avatar
Napisany przez interstol-plus.pl
#4

Zakupiliśmy ten projekt i w lecie 2012 zeczelismy budowe w okolicach Limanowej. Projekt nam się podoba i odpowiada naszym potrzebą. Jednak zawiera trochę błędów budowalnych np. brama garażowa podana w wymiarze w niestandardowym. Bramy o wymiarze standardowym to 4.5m a nie 4.65m. Schody są badzo niewygodne (stopień 27cm). Niepotrzebnie są dwa poziomy na piętrze przez co pokoje nad garażem za wysokie, a garaż skotunkowo niski. Zbrojenie płyty moim zdaniem przesadzone, a także grubośc płyty nad garażem. Pracę zakończylismy w tym roku na etapie pierwszej płyty, dlatego też nie wiemy jak bedzie dalej wygjądała budowa. Nadmieniam, iż jest to moje prywatne zdanie .

Default avatar
Napisany przez Zespół ARCHON+ Biuro Projektów
#5

Podany wymiar bramy (otwór w murze w stanie surowym) nie jest zestawem zamówieniowym bramy - wymiar zamówieniowy należy dostosować do sposobu montażu (za otworem, w otworze) oraz należy uwzględnić docieplenie otworu, aby wyeliminować mostki termiczne. Szerokość stopnia 27cm jest prawidłowo dobrana w stosunku do jego wysokości, aby zapewnić wygodne użytkowanie. Płyta nad garażem ze względu na rozpiętość i obciążenie słupem podpierającym więźbę, powinna mieć grubość przewidzianą w projekcie - wynika to z obliczeń wg norm unijnych.Powodem obniżenia płyty nad garażem było zwiększenie wysokości pokoi kosztem wysokości garażu.Pozdrawiamy,Zespół ARCHON+ Biuro Projektów

Default avatar
Napisany przez jagoooodka
#6

Czy dałoby się zrobić takie przeszklenia jak w idaredach 2 z pojedynczym garażem??

Default avatar
Napisany przez zolipoli
#7

Witam.Chcę kupić projekt i rozpocząć budowę tego domku.Wydaje mi się idealny.Jest ktoś ,kto buduje ten dom w podlaskim,w okolicach Białegostoku?

gotowy projekt Dom w idaredach 2 (G2)
WT 2021
- 450 zł
Dom w idaredach 2 (G2)
jednorodzinny z poddaszem, z garażem dwustanowiskowym
162,69 + 34,99 + 15,73
Koszty : 336 300 zł
Cena: 4 460 zł 4 010 zł (3 260,16 zł netto)
2019 03 01 ikona kredyt c
KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
Skorzystaj z bezpłatnej analizy ofert kredytowych
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?