Projekt domu  Domek letniskowy nad rzeczką

3 130 zł (2 544,72 netto)
Domek letniskowy parterowy
4 pokoje, 1 łazienka, kominek

 • Powierzchnia zabudowy 69,79 m²
 • Powierzchnia domu 53,60 m²
 • Min. wymiary działki 17,0 x 14,25 m
 • 14,0 x 14,25 m
Koszty budowy
na III kwartał 2023

137 000 zł


Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
GRATIS EXTRA DODATKI
 • Bezpłatna dostawa
 • Zgoda na zmiany
 • Charakterystyka energetyczna
 • Zestawienie materiałów do projektów posiadających kosztorys budowlany
RABATY NA PRODUKTY DODATKOWE
 • Garaż 50% taniej
 • Kosztorys za 149 zł
 • Gotowe projekty instalacji 100 zł taniej
 • Tablica Informacyjno - Budowlana 15 zł
 • Dziennik Budowy 15 zł
Zamawiając Projekt Domu ARCHON+ nie płacisz za koszty dostawy. Zamówienia realizujemy darmową przesyłką do paczkomatów lub przez kuriera. To Ty decydujesz, która forma bardziej Ci odpowiada.
Zapewniamy Ci bezpieczne zakupy w ARCHON+ z 90 dniowym prawem do wymiany zakupionego projektu domu. Gwarantujemy również możliwość zwrotu projektu do 30 dni od daty zakupu.
Wprowadzanie niewielkich zmian i modyfikacji w projektach typowych pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany i modyfikacje wprowadzane są przez architekta adaptującego. We wszystkich projektach domów ARCHON+ można wprowadzać zmiany i modyfikacje. Każdy projekt zawiera bezpłatną zgodę na część podstawowych zmian.

Atrakcyjna cena i krótki czas oczekiwania na dokumentację, różnorodność oferty i wysoka jakość dokumentacji projektowej, profesjonalne doradztwo projektowe, aktualne koszty budowy na podstawie rzetelnie opracowanych kosztorysów, wizualizacje wnętrz oraz filmy i zdjęcia z realizacji, a ponadto społeczność budujących Domy ARCHON+, która dla wielu jest źródłem inspiracji i wymianą doświadczeń.


Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
PARTER
53,60
1. Wiatrołap 3,02
2. Łazienka 2,86
3. Salon z aneksem kuchennym 25,95
4. Pokój 7,12
5. Pokój 7,12
6. Pokój 7,53

Dane projektu Domku letniskowego nad rzeczką

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa:
- powyżej 2,2m jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m w 50%,
- poniżej 1,4m nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia terenu, zajęta przez budynek w stanie wykończonym, bez tarasów, schodów zewnętrznych i podjazdów (PN-ISO 9836)
W odróżnieniu od powierzchni netto i użytkowej liczona jest bez uwzględnienia wysokości pomieszczeń i pokazuje rzeczywistą wielkość podłogi w pomieszczeniach. Powierzchnia ta widnieje przy opisach rzutów w nawiasach.
Powierzchnia całkowita budynku (wg. PN-ISO 9836).
Powierzchnia całkowita budynku (w m2) to suma powierzchni wszystkich kondygnacji budynku liczona po obrysie zewnętrznym każdej kondygnacji na poziomie posadzki.
Za kondygnacje przyjmuje się kondygnacje znajdujące się całkowicie lub częściowo poniżej poziomu terenu,oraz kondygnacje powyżej poziomu terenu.
Objętość budynku, liczona zgodnie z normą PN-ISO-9836, czyli wraz z przegrodami zewnętrznymi i wewnętrznymi (ścianami, stropem, dachem i podmurówką).
Wysokość mierzona od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy
Podane wartości nie uwzględniają powierzchni tarasów zewnętrznych.
Ważne! W zabudowie jednorodzinnej, na działce budowlanej o szerokości 16m lub mniejszej, dopuszcza się lokalizację budynku ścianą bez okien i drzwi w odległości 1,5m od granicy.

Technologia i konstrukcja

Eurokody
Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
Dopuszczamy możliwość zmiany zastosowanych materiałów oraz rodzaju elementów konstrukcyjnych np. stropów, przy zachowaniu nie gorszych parametrów technicznych. Zgoda na wprowadzenie w/w zmian stanowi część dokumentacji technicznej.
Zmiany wprowadzane są przez architekta z uprawnieniami podczas adaptacji projektu. Na wszystkie inne zmiany w projekcie wyrażamy bezpłatną zgodę.
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 18,8 cm, styropian Termo Organika 15 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
dach: dwuspadowy, nachylenie 25 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna CREATON
wentylacja: grawitacyjna

Przekrój

gotowy projekt Domek letniskowy nad rzeczką przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys pdf pobierz obrys dxf

Elewacje

Pokaż lustrzane odbicie Elewacja frontowa projekt domek letniskowy nad rzeczka 9abd8330b049db6962d76ae2e0b37f61 264 Elewacja frontowa
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad rzeczka 94912285df321d7d0b4d9bccf55a43e3 265 Elewacja boczna
Elewacja boczna projekt domek letniskowy nad rzeczka 8d2ed3cda49bc1227e6e65a488bc2cb8 266 Elewacja boczna
Elewacja ogrodowa projekt domek letniskowy nad rzeczka 8bc55f0d674319414d30b8aa43185e47 267 Elewacja ogrodowa

Interesujący projekt domu, który sprawdzi się jako budynek idealny do rekreacyjnego wypoczynku poza miastem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych niewielkie wnętrze jest wygodne w użytkowaniu. Prosta bryła w stylu nowoczesnej stodoły odpowiada aktualnym trendom. W oprawie jasnego tynku oraz drewnianej okładziny dom prezentuje się bardzo atrakcyjnie i harmonijnie wtapia w naturalny krajobraz. Środkową część budynku wypełnia wspaniale doświetlona strefa dzienna, szeroko otwarta z dwóch stron na widok przyrody. W ramach strefy dziennej przewidziano wygodny salon z kominkiem, aneks kuchenny oraz część jadalnianą z dużym stołem. Po dwóch stronach do strefy dziennej przylegają pomieszczenia prywatne, którymi są dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnia rodziców. Każdy z nich dysponuje miejscem na wygodne łóżka oraz indywidualnymi wyjściami do ogrodu. Z wiatrołapu dostępna jest łazienka z nowoczesnym prysznicem. Zaprezentowany projekt domu należy do popularnych kategorii: projekty małych domów, projekty domów nowoczesnych, projekty domów parterowych.

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?