gotowy projekt Willa Karolina 4 (GE) widok 1
Pow. domu 137,83 m²
Pow. garażu 23,41 m²
Pow. kotłowni 8,46 m²
pokoje 5
łazienki i WC 3
Min. wym. działki 17,8 x 22,8 m
Pow. domu 137,83 m²
Pow. garażu 23,41 m²
Pow. kotłowni 8,46 m²
pokoje 5
łazienki i WC 3
Min. wym. działki 17,8 x 22,8 m
Willa Karolina 4 (GE)
137,83 m² 23,41 m² 8,46 m²
gotowy projekt Willa Karolina 4 (GE) widok 1
Dom jednorodzinny piętrowy
5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, spiżarka, kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż

Koszty budowy

395 000 zł netto

Cena z kodem rabatowym ONLINE200 Jak skorzystać z kodu?
5 650 zł z VAT 23% (4 593,50 zł netto)
na zamówienia przez www.archon.pl
Cena regularna 5 850 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 5 650 zł
  ZAMÓW PROJEKT
NOWOŚĆ! Dokumentacja w PRZYGOTOWANIU

Termin realizacji projektu nie został ustalony.
Zadzwoń po więcej informacji! +48 12 37 21 900

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
97,88 (101,15)
1. Wiatrołap 4,74
2. Garderoba 1,83
3. Korytarz 6,13
4. Pokój 9,75
5. Kuchnia 9,57
6. Salon + Jadalnia 27,92
7. Spiżarnia 2,28 (5,55)
8. Łazienka 3,79
9. Garaż 23,41
10. Kotłownia 8,46
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PIĘTRO
71,82
1. Korytarz 6,92
2. Pralnia 5,97
3. Łazienka 3,91
4. Garderoba 3,74
5. Pokój 12,83
6. Łazienka 6,59
7. Pokój 13,22
8. Pokój 12,90
9. Schody 5,74

Dane projektu Willi Karolina 4 (GE)

Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia domu to suma powierzchni użytkowych wszystkich pomieszczeń bez powierzchni użytkowej piwnicy, garażu, kotłowni i strychu. Na poddaszu, pod skosami dachu do powierzchni użytkowej uwzględniono powierzchnię wg zasady:
- tam gdzie wysokość pomieszczenia ma powyżej 2,2m powierzchnia jest liczona w 100%,
- pomiędzy 1,4m a 2,2m (wysokości pomieszczenia) w 50%,
- poniżej 1,4m powierzchnia nie jest brana pod uwagę.

Powierzchnia użytkowa wg obowiązującej normy PN-ISO 9836, to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku liczona w świetle ścian. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w pomieszczeniach na poddaszu (tj. ze skosami) powierzchnia użytkowa: