Myśl o domu kiełkowała w nas, odkąd ze Zdzisiem pojechaliśmy do jego znajomego, który z miasta wyprowadził się za Puszczę Bukową. Mieszka w domu pośród łąk w pobliżu pięknej Puszczy ze swoją rodziną, pieskiem i koniem. Myśleliśmy, że to byłby raj. Mieszkać tak blisko lasu, jest gdzie pójść na rower, na spacer z psami, zrelaksować się i pobyć ze znajomymi. Piękne miejsce.

Zaczęłam szukać domu do remontu lub działki w okolicy Szczecina. Szukałam ciekawych miejsc także za granicą w Niemczech.

Trafiliśmy na działkę w Barnisławiu.

Był rok 2018, działka miała aż 3000 metrów. Działka rolna z zabudową zagrodową. Nie wiedzieliśmy ile będzie trwało zanim do czegokolwiek dojdzie.

Skończyłam Technikum Rolnicze w Mieszkowicach więc teoretycznie jako rolnik z wykształcenia mogłam zakupić taką działkę. Nie obyło się bez wizyty w KOWR – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Szczecinie. Dość szybko otrzymałam pozytywną decyzję na zakup tej działki. Musiałam dostarczyć odpowiednie dokumenty potwierdzające wykształcenie i mogliśmy zawrzeć umowę kupna.

Znalazłam zdjęcie konia, właścicieli nie widać

White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?